• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امکان اتصال فرم نوشته شده با php و وب سرور نوشته شده با جاوا
با سلام

آیا امکان اتصال بین فرمی که به زبان php نوشته شده است و وب سروری که به زبان جاوا نوشته شده است وجود دارد ؟

اگر جواب مثبت است برای رد و بدل کردن اطلاعات از کدام استاندارها استفاده می شود آیا همان soap و یا wsdl و یا استاندارد دیگری استفاده می شود ؟

با تشکر.
ایران سرزمین من است ، سرزمین پدران من است.
به خاکش سوگند ، برایش خون هم خواهم داد.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
از soap میتونید استفاده کنید .
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام به همه دوستان عزیز
من تازه عضو شدم و این اولین پست من هستش.
من دارم php کار میکنم و یک مبتدی هستم. یه سوال دارم البته چون نمی دونستم کجا مطرحش کنم اینجا می نویسم
پیشاپیش عذر می خوام
سوالم اینه: من apache server رو رو سیستمم نصب کردم و فایل های php را از سایت php.net دانلود کردم و با استفاده از یک راهنما به صورت دستی اونا تنظیم کردم (منظورم اینه که از نرم افزار کمکی مثل dreamweaver استفاده نکردم). خوب apache server به صورت خودکار در حال اجرا هستش مگر اینکه ازش خارج شی. من فک می کردم که اجرای فایل های php در localhost به خاطر apache server هم هستش اما یه بار به طور اتفاقی از apache server بیرون اومدم و بعدش رفتم به localhost و باز هم فایل هام اجرا شد.
می خواستم بدونم پس کار apache server و نرم افزارهای مشابه اون مثل easy php و ... چی هستش
ممنون میشم اگه جواب بدین. باز تأکید می کنم که اگه سوالم غیرمنطقیه به خاطر اینه که یک مبتدی ام
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سوالت که عب نداره منطقی یا غیر منطقی باشه برادر من مهم اینه که جاش که کاملا غیر منطقیه!!!
چه ربطی داشت به این تاپیک؟؟

دریم ویور ربطی به نصب php نداره اون یک ide هستش

اپاچی بصورت سرویس هست و توی بکگراند سیستم ران هست برو از توی کنترل پنل بخش سرویس ها stop کن

easy php ,wamp ,lampو..... اینها یک نرم افزاری هستن که همین تنظیماتی که رفتی دستی انجام دادی رو خودشون انجام میدن و تورو درگیر این نصب نمیکنن همین فقط
عنی هم اپاجی رو نصب مبکنه هم php و هم mysql و ... اینها ربطی به اپاچی ندارند
اگه کفشت پاتو می زد و از ترس قضاوت مردم پابرهنه نشدی و درد رو به پات تحمیل کردی دیگه در مورد آزادی شعار نده !
آلبر کامو
  پاسخ
تشکر شده توسط : _mohsen_
(۱۳۹۲ اسفند ۰۶, ۱۲:۰۶ ق.ظ)M.J نوشته: سوالت که عب نداره منطقی یا غیر منطقی باشه برادر من مهم اینه که جاش که کاملا غیر منطقیه!!!
چه ربطی داشت به این تاپیک؟؟

دریم ویور ربطی به نصب php نداره اون یک ide هستش

اپاچی بصورت سرویس هست و توی بکگراند سیستم ران هست برو از توی کنترل پنل بخش سرویس ها stop کن

easy php ,wamp ,lampو..... اینها یک نرم افزاری هستن که همین تنظیماتی که رفتی دستی انجام دادی رو خودشون انجام میدن و تورو درگیر این نصب نمیکنن همین فقط
عنی هم اپاجی رو نصب مبکنه هم php و هم mysql و ... اینها ربطی به اپاچی ندارند

ممنون که جوابمو دادی برادر. عرض کردم که نمی دونستم تو کدوم تایپیک باید سوالمو مطرح می کردم.
پس به نظر شما من apache server رو پاک کنم و این نرم افزارهای که نام بردی رو استفاده کنم؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان