• 1 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش فریم ورک symfony (سیمفونی)
سلام به همه دوستانم که در اینجا بی شاعبه برای بالا بردن سطح علمی افراد تلاش می کنند .

من هم با خوندن این مطالب به وجد اومدم تا دوباره یه اموزش دیگه بنویسم البته با اجازه بزرگان به خصوص وحید عزیز .

از اونجا که در اینجا بحث روی اکثر فریم ورک های معروف هست علاء سیمفونی و از انجا که یه مدت میشه شروع به یادگیری این فریم ورک کردم و ذکات علم هم ترویج اون هست بران شدم تا مطالب رو که یاد گرفتم رو اینجا قرار بدم.
سعی می کنم base و پایه رو کتاب jobeet 1-4 propel که یک پروژه اماده با فریم ورک سیفونی هست قرار بدیم (که داخل خود سایت برای دانلود قرر داره) و از کتاب ها و مطالب دیگه هم برای کامل تر کردن بحث ها استفاده کنم .(امیدوارم بتونم از پس این کار بر بیام)

شما می تونین اخرین نسخه نهایی سیفونی که فعلا نسخه 1.4 هست رو از ادرس symfony-project.org/installation دانلود کنید کتاب مورد نظرمون روهم می تونین از ادرس jobeet-1.4-propel-en.pdf دریافت نمایید البته در ادرس symfony-project.org/doc/1_4/ کتاب های بیشتری را برای این نسخه ار فریم ورک می توانید مشاهده و دانلود نمایید .

در ادامه باید ذکر کنم لطفا از دادن پست های اضافی در اینجا خود داری نمایید و سوال های خود را در پست دیگری مطرح نمایید .

همچنین باید متذکر شوم خود بنده نیز در ابتدای راه استفاده از این فریم ورک هستم پس فرض رو بر همکاری برای بالا بردن سطح علمی خود در نظر می گیریم پس اگر در جایی از نوشته ها بنده مشکل یا مسئله ای بود یا مطلبی رو ندانسته از ان گذشته بودم لطفا بیان کنید تا بحث گرم تر و کامل تر شود .

بحث ادامه دارد .
  پاسخ
تشکر شده توسط : molana siavash admin parvane shgninc Y.P.Y
یکمی ادامه بحث طول کشید ولی خوب دلیل قانع کننده ای دارم واون هم اومدن نسخه جدید فریم ورک سیمفونی هست که تغییرات بنیادی را در ساختار خود داده است برای همین از اموزش نسخه 1.4 پشیمون شدم و بزودی اموزش رو از نسخه 2 اون شروع می کنم که البنه هنوز نسخه پایدار اون نیومده ولی با تغییراتی که کرده ارزش وقت گزاشتن رو داره .

از تمام بچه های ایران پی اچ پی هم همین جا معذرت می خوام امیدوارم من رو به خاطر این دیرکرد ببخشند
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia
نقل قول:بحث ادامه دارد .
Angry
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط :
حسین ادامه ندارد Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط :
فیلم سینمایی هارو دیدین؟ یکسااااااااال بعــــــــــد Dodgy
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : imanclassic
خیلی از این مبحث گذشته، اما من و یکی از دوستام داریم مستندات سیمفونی رو ترجمه می کنیم(http://doc.s4e.ir)، اگر از دوستان کسی تمایل داره، ریپوزیتوریش رو گیت هاب هست، لینک بدم با همدیگه ترجمه اش کنیم؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان