/
  • افزایش امنیت فایل های ویندوز

• ارسال پاسخ   امتیاز موضوع:
    • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

حالت موضوعی | حالت خطی افزایش امنیت فایل های ویندوز
    نویسنده پیام
    cyletech غایب
    علیرضا اسکندرپور شوفری

اعتبار: 42
    تشکرها : 1258
    ( 2239 تشکر در 1089 ارسال )
    ارسال: #1
    افزایش امنیت فایل های ویندوز
    شما هم مطمئناً در طول عمرتان چندین مرتبه انواع ویندوز ها را به خصوص Windows XP را نصب کردید. حتما مشاهده کردید که گرداننده (Driver) ویندوز شما بطور پیش فرض محتوایش محو شده است. البته با یک کلیک می توان از حالت محو بودن خارج کرد اما آیا دلیل این کار شرکت میکروسافت را می دانید؟
    این مسئله از نظر کاربران بسیار ساده و پیش پا افتاده است به همین دلیل به سراغ کشف پاسخ این سوال نمی روند. آیا شما پاسخ سوال بالا را می دانید؟ آیا به نظر شما امنیتی که با یک کلیک از بین می رود و مجدد با یک کلیک باز می گردد را می توان امنیت دانست؟ و ده ها سوال مشابه دیگر... !

فایل های ویندوز بسیار حساس می باشد و هر نرم افزار می تواند بنحوی به خصوص نرم افزار های امنیتی همانند: Kaspersky، Mcafee، Avast و امثال این ها بر روی آنها تأثیر بگذارد. این مخفی کردن شرکت میکروسافت با مخفی کردن دیگر فایل ها که با چند کلیک انجام می شود متفاوت است! شما دیگر فایل ها را تنها مخفی می کنید تا از دید خارج شوند اما مخفی کردن فایل های ویندوز برای خارج کردن از دید ساخته نشده است! تا آنجا که من مطلع هستم برای این ساخته شده است که فایل های ویندوز را از هرگونه تجاوز از طرف نرم افزارهایی همانند نرم افزار های امنیتی که در بالا ذکر کردم حفظ کند.
    البته برای اطمینان بیشتر در مورد پاسخ من، می توانید تغییراتی در نحوه نمایش ایجاد کنید که بتوانید کدها و تغییرات را مشاهده کنید. به دلیل اینکه از موضوع مقاله خارج نشویم، قصد ندارم در این باره توضیحی دهم.

توصیه های من:
    - نرم افزار های اضافی را در گرداننده ای جدا نصب کنید
    - گرداننده ویندوز را از حالت پیش فرض خارج نکنید
    - فایل های اضافی همانند فایل های DLL, OCX و امثال این ها را در بین فایل های ویندوز قرار ندهید
    - ...
    ۱۳۸۸ تير ۲۷ ۰۸:۵۴ عصر
    یافتن ارسال‌ها پاسخ با نقل قول
     تشکر شده توسط : Y.P.Y oia
    « قدیمی تر | تازه‌ تر »

ارسال پاسخ
    پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    IranPHP.org | تماس با ما | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | بایگانی | پیوند سایتی RSS