• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصول مدیریت سایت دانلود
سلام

می خواستم اصول مدیریت یک سایت دانلود سنتر رو بدونم .
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اول از همه باید یک هاست خوب را انتخاب کنید،
دوم به روز بودن مطالب برای دوانلود هم در جذب بازدید کننده اثر گذار است.
سوم پهنای باند خوب
چهارم مدیریت کاربری
پنجم تهیه لینک mirror از لینک های دانلود. برای برخی از کاربران خیلی کاربرد داره.
ششم پارت پارت کردن لینک های دانلود. هرچه کوچکتر بازه کاربرانی که توانایی دانلود داشته باشند بیشتر میشود.
....
سالهــــا مـــــى گــــــذرد، حادثه ها مى آید
انتظـــــار فـــــــرج از نیمـــــه خــــــرداد کشم

[عکس: ShowPicture.aspx?ID=52750d12-5d92-4286-9...height=100]
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۲ دى ۲۸, ۱۰:۱۸ ب.ظ)shgninc نوشته: پنجم تهیه لینک mirror از لینک های دانلود. برای برخی از کاربران خیلی کاربرد داره.
منظورتون از این جمله رو نفهمیدم !
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۲ دى ۲۸, ۱۰:۱۸ ب.ظ)shgninc نوشته: ششم پارت پارت کردن لینک های دانلود. هرچه کوچکتر بازه کاربرانی که توانایی دانلود داشته باشند بیشتر میشود.
منم اینو نفهمیدم. یعنی چی پارت پارت کردن لینک های دانلود؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سجاد از این واضح تر نمیدونم چطوری میتونست بگه و چرا شما نفهمیین مسئله خیلی عجیبی هست!!!
1: میرور یعنی اینکه شما در کنار لینک سایتت یک لینک کمکی هم بزاری مثلا رو سرو y.com هم اپلود داشته باشی تا اگه سرور اصلی دان شد سرعتش اومد پایین ماربر باهاش حال نکرد و... یک لینک کمکی باشه

2: پارت پارت کردن یعنی شما میخوای کالکشن فتوشاپ رو قرار بدی با حجم 8 گیگ هست حجمش اون کاربر بدبخت جسارتا سرویس میشه باید مثلا به 10تا پارت 800مگ تبدیل کنی
اگه کفشت پاتو می زد و از ترس قضاوت مردم پابرهنه نشدی و درد رو به پات تحمیل کردی دیگه در مورد آزادی شعار نده !
آلبر کامو
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۲ دى ۲۹, ۰۲:۲۴ ب.ظ)M.J نوشته: 2: پارت پارت کردن یعنی شما میخوای کالکشن فتوشاپ رو قرار بدی با حجم 8 گیگ هست حجمش اون کاربر بدبخت جسارتا سرویس میشه باید مثلا به 10تا پارت 800مگ تبدیل کنی
فکر نمی کنم منظورشون این باشه. سوال در مورد مدیریت سایت دانلود هست نه در مورد آپلود فایل های حجیم در یک سایت دانلود.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۲ دى ۲۹, ۰۲:۲۹ ب.ظ)itstaghi نوشته:
(۱۳۹۲ دى ۲۹, ۰۲:۲۴ ب.ظ)M.J نوشته: 2: پارت پارت کردن یعنی شما میخوای کالکشن فتوشاپ رو قرار بدی با حجم 8 گیگ هست حجمش اون کاربر بدبخت جسارتا سرویس میشه باید مثلا به 10تا پارت 800مگ تبدیل کنی
فکر نمی کنم منظورشون این باشه. سوال در مورد مدیریت سایت دانلود هست نه در مورد آپلود فایل های حجیم در یک سایت دانلود.

دقیقاً منظورشون همین هست، یه سر به سایت های دانلود خصوصاً اونایی که گرافیکی هستند بزنید، میبینید که همینطوری هست، مثلاً آبجکت های 3dmax گاهاً به یک گیگابایت و یا بیشتر هم میرسه، که دانلود همچین آبجکتی بصورت یکجا خصوصاً تو ایران کلی مکافات داره، هر چند که خارج از کشور هم عموماً همینطور هست...

فکر میکنم win rar فایل ها رو خرد (تبدیل به چند پارت) هم میکنه...
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۲ دى ۲۹, ۰۳:۰۲ ب.ظ)hamid_80386 نوشته: دقیقاً منظورشون همین هست، یه سر به سایت های دانلود خصوصاً اونایی که گرافیکی هستند بزنید، میبینید که همینطوری هست، مثلاً آبجکت های 3dmax گاهاً به یک گیگابایت و یا بیشتر هم میرسه، که دانلود همچین آبجکتی بصورت یکجا خصوصاً تو ایران کلی مکافات داره، هر چند که خارج از کشور هم عموماً همینطور هست...

فکر میکنم win rar فایل ها رو خرد (تبدیل به چند پارت) هم میکنه...
از مضرات سوال کلی پرسیدن یکیش اینه که ما باید سر این جر و بحث کنیم که منظور چه بوده و چه نبوده. استارتر فرمودن اصول کلی مدیریت یک دانلود سنتر چیه. برداشت من از این سوال اینه که ایشون میخاد یک آپلود سنتر بنویسه و در این زمینه نیازمند یک راهنمایی بنیادیه (ذخیره سازی و سرو فایل و مسائلی از این قبیل). حالا یکی از دوستان در جواب می فرماین که لینک ها رو پارت پارت کن. با توجه به صحبت شما یعنی منظور دوستمون اینه که استارتر توی برنامه ش این امکان رو بزاره که فایل های حجیم آپلودی به صورت منوال یا اتوماتیک به تکه های کوچیکتر تبدیل بشن؟ کدوم آپلود سنتری این کارو میکنه؟
یه نکته: چیزی که برام عجیبه اینه که شما از کجای نوشته من برداشت کردین تا به حال به سایت های دانلود سری نزدم و نمیدونم میشه با وین رر فایل ها رو خورد کرد؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دوست گلم چرا ناراحت میشی
اولا سایت اپلود سنتر نیست دانلود سنتر هست
تمام صحبتهای سجاد هم درست هست و اصول مدیریت دانلود سنتر هست شما داری اپلود سنتر رو مثال میزنی میگی کدوم اپلود سنتری فایل اومده رو تقسیم میکنه ولی این دانلود هست و خود مدیر باید پارت کنه
در نهایت بجای وقت گذاشتن روی عصبانیت بی دلیل و جبهه کرفتن مطالب ومباحث رو بادقت بخون
اگه کفشت پاتو می زد و از ترس قضاوت مردم پابرهنه نشدی و درد رو به پات تحمیل کردی دیگه در مورد آزادی شعار نده !
آلبر کامو
  پاسخ
تشکر شده توسط : Reza
(۱۳۹۲ دى ۲۹, ۰۵:۵۶ ب.ظ)M.J نوشته: دوست گلم چرا ناراحت میشی
اولا سایت اپلود سنتر نیست دانلود سنتر هست
تمام صحبتهای سجاد هم درست هست و اصول مدیریت دانلود سنتر هست شما داری اپلود سنتر رو مثال میزنی میگی کدوم اپلود سنتری فایل اومده رو تقسیم میکنه ولی این دانلود هست و خود مدیر باید پارت کنه
در نهایت بجای وقت گذاشتن روی عصبانیت بی دلیل و جبهه کرفتن مطالب ومباحث رو بادقت بخون
احیانن منظورت از دانلود سنتر سایتی مثل پی سی دانلود نیست که؟؟
من تا به حال فکر میکردم دانلود سنتر و آپلود سنتر جفتش دو تا اصطلاحن و به جایی گفته میشه که وظیفش گرفتن، نگهداری و سرو فایل های کاربرهاس. حالا بعضی ها که نیاز دارن فایل آپلود کنن توش بهش میگن آپلود سنتر، و بعضی ها که نیاز دارن بگیرن میگن دانلود سنتر. با این وجود نهایت لطفت تون رو می رسونین اگه فرق آپلود سنتر و دانلود سنتر رو برا من توضیح بدین و منو از این جهل مرکب در بیارین.
یه نکته دیگه: من یه سوال پرسیدم از دوستمون جناب hamid_80386 شما یه فیلم سینمایی ازش ساختی.
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان