• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصول طراحی سیستم
سلام
اصول طراحی سیستم به چه صورت هست؟ چه نرم افزار های برای ترسیم شمایل ها و نمودار ها نیاز هست؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دروس مهندسی نرم افزار رو مطاله کنید. مباحثش مشخصه. نرم افزار ها هم ابزار کمکی هستند از آفیس می تونید کمک بگیرید تا نرم افزار های تخصصی مثل رز
  پاسخ
تشکر شده توسط : farhad.programmer
(۱۳۹۱ تير ۱۹, ۰۹:۱۸ ب.ظ)zoghal نوشته: دروس مهندسی نرم افزار رو مطاله کنید. مباحثش مشخصه. نرم افزار ها هم ابزار کمکی هستند از آفیس می تونید کمک بگیرید تا نرم افزار های تخصصی مثل رز

من همیشه پروژه های وب رو جوی که خودم خواستم تحلیل کردم حالا که نگاه میکنم به چند تا تاپیک توی همین انجمن میبینم اشتباهست.
اگه لطف کنین چند تا منبع مفید معرفی کنین ممنون میشم و یه مثال از طراحی یه سیستم وب
مرسی
  پاسخ
تشکر شده توسط :
مباحث خیلی گشترده ای هستند. که اگر بخواهید یک پروژه کوچیک رو بر اساس اصول مهندسی جلو ببرید . اصلا به صرفه نخواهد بود.

بیشتر این مباحث در پروژه های بزرگ زیاد مطرح می شوند. برای اطلاعات بهتر می تونید به فروم برنامه نویس دات اورگ مراجع کنید. بهترین مرجع اونجاست.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۱ تير ۱۹, ۱۰:۰۵ ب.ظ)zoghal نوشته: مباحث خیلی گشترده ای هستند. که اگر بخواهید یک پروژه کوچیک رو بر اساس اصول مهندسی جلو ببرید . اصلا به صرفه نخواهد بود.

بیشتر این مباحث در پروژه های بزرگ زیاد مطرح می شوند. برای اطلاعات بهتر می تونید به فروم برنامه نویس دات اورگ مراجع کنید. بهترین مرجع اونجاست.

مرسی صالح جان
  پاسخ
تشکر شده توسط :
Rational Rose خوبه
بسته دات نت هم (فکر کنم 2010) یه Modeling Project ارائه کرده، اونم بد نیست
بسته office هم یدونه داره، اسمش یادم نیست...
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۱ تير ۲۲, ۰۶:۴۵ ب.ظ)hamid_80386 نوشته: بسته office هم یدونه داره، اسمش یادم نیست...

عشق من visio
  پاسخ
تشکر شده توسط : hamid_80386
آها، آره، اتفاقاً خیلی هم سبک هست، منم یه دفعه کار کردم خوشم اومد...
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
منون از همه دوستان. اینها همه برای ویندوز بود.
نرم افزاری تو این مایه ها برای اوبونتو چیه؟
سالهــــا مـــــى گــــــذرد، حادثه ها مى آید
انتظـــــار فـــــــرج از نیمـــــه خــــــرداد کشم

[عکس: ShowPicture.aspx?ID=52750d12-5d92-4286-9...height=100]
  پاسخ
تشکر شده توسط : Reza

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان