• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اشکال در کوئری
این کوئری من چرا کار نمیکنه؟
کد پی‌اچ‌پی:
    $up $db -> query("UPDATE `termone` SET ajalase1 = '".$_POST['activeplrof']."' where struct='".$_POST['struct']."' AND stage='".$_POST['stage']."' AND classname='".$_POST['classname']."' AND term='".$_POST['term']."' AND yearclg='".$_POST['year']."' "); 

بدون شرط کار میکنه فقط همه فیلدها هم درست هستند
  پاسخ
تشکر شده توسط :
از رشته کوئریتون echo بگیرید و داخل phpmyadmin اجراش کنید و ببینید که چه خطایی میده.

کد پی‌اچ‌پی:
echo "UPDATE `termone` SET ajalase1 = '".$_POST['activeplrof']."' where struct='".$_POST['struct']."' AND stage='".$_POST['stage']."' AND classname='".$_POST['classname']."' AND term='".$_POST['term']."' AND yearclg='".$_POST['year']."' "
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : hamid_80386 kasbookar ayoubsys
سلام
اینطوری یه بار چک کنید:

کد پی‌اچ‌پی:
var_dump($_POST);
extract($_POST);
$up $db->query("UPDATE `termone` SET ajalase1 = '$activeplrof' where struct='$struct' AND stage='$stage
AND classname='
$classname' AND term='$term' AND yearclg='$year' "); 
در ضمن اگر یکی از ابزار فرم چک باکس باشه دقت کنید که اگر تیک نخوره ارسال نمی شه و در واقع وجود خارجی پیدا نمی کنه
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط : kasbookar undefined ayoubsys
ممنون از شما مشکلم حل شد واما راه حل
این کدی هست که من نوشتم
کد پی‌اچ‌پی:
                                        <span id="struct" name=" <?php  echo $struc['struct']; ?> " class="struct hide"><?php  echo $struc['struct']; ?></span> 

به اشتباه قبل و بعد تگ php یه فاصله گذاشته بودم که باعث میشد کلمات با یک فاصله به کوئری ارسال بشه
پس کد به این شکل درسته

کد پی‌اچ‌پی:
                                        <span id="struct" name="<?php  echo $struc['struct']; ?>" class="struct hide"><?php  echo $struc['struct']; ?></span> 
  پاسخ
تشکر شده توسط :
کد پی‌اچ‌پی:
extract($_POST); 
Dodgy
حمیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد!!!
  پاسخ
تشکر شده توسط : ayoubsys

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان