• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اشکال در استفاده از session
Photo 
موقعیکه از session استفاده میکنم این دو پیغام خطا رو میده :Angry

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at C:\wamp\www\mysoftware\admin.php:1) in C:\wamp\www\mysoftware\admin.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at C:\wamp\www\mysoftware\admin.php:1) in C:\wamp\www\mysoftware\admin.php on line 2

ممنون میشم راهنمایی کنید(برای اجرا صفحات از ومپ استفاده میکنم)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
این خطا زمانی پیش میاد که قبل از استارت سشن، یه خروجی رو ارسال کرده باشید
کدتون رو بذارید تا بهتر بشه راهنمایی کرد
  پاسخ
تشکر شده توسط : hosseintdk775 molana amirtala65
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
از ob_start هم واسه حل این موضوع می تونید استفاده کنید /
اگه خروجی ای قبل از session_start ندارید => گاها که صفحات رو با utf8 ذخیره می کنید می گن یه سری کاراکتر ها ابتدای صفحه می اندازه که واسه دیدنش چشم بصیرت می خواد که ممکنه به همون خاطر هم باشه / که واسه این موضوع قبلا من از emeditor استفاده می کردم و save as کن و با همون name دوباره باید save کنی و فقط تیک BOM رو بردار و save من ( و همینطور بزار utf8 باشه )
  پاسخ
تشکر شده توسط : amirtala65
از حسین آقا ممنونم انجام دادم شد یک در دنیا و صد در آخرت
یه سوال دیگه من اگه بخوام توی تمام صفحات سایت تا زمانی که یک عضو دکمه خروج رو نزده اسمش و دکمه خروج و همچنین مجوزش برای ورود به یک صفحات خاص وجود داشته باشه باید چه کنم ( من این موارد رو توی اون صفحه ای که نام کاربری وپسوورد رو چک میکنه قراردادم)
  پاسخ
تشکر شده توسط : hosseintdk775
خواهش می کنم /
خوب تو مابقی صفحات هم چک میکنی که سشن/کوکیت هست یا نه ( وجود داره یا نه - به همراه صحتش )
که اگه وجود داشته باشه نسبت به اون سشن اطلاعاتش رو ( مثلا نام طرف رو ) نشون می دی و یه دکمه خروج هم بزار و به مثلا صفحه logout ببر و سشن/کوکی رو از بین ببر
  پاسخ
من تو صفحه این رو قرار دادم
کد پی‌اچ‌پی:
if ($row[3])
{
$_SESSION['LogedIn'] = true;

if(isset(
$_SESSION['LogedIn']))
{

if(
$_SESSION['LogedIn'] == true)
?> <table><tr><td> <?php echo $row[3];
?> wellcome
<form method="POST" action="admin.php">
<input type="submit" value="Logout" name="LoutBtn">
</form>  </td></tr>
<?php }

حالا میگم این
کد پی‌اچ‌پی:
echo $row[3]; 
چه جوری به همه صفحات ببرم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سوالم رو بهتر بپرسم: من نام کاربر رو چه جوری به اون صفحه ی بررسی کننده session ببرم آخه من نام کاربر رو از طریق فرم به صفحه بررسی نام کاربری و رمز بردم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اگه درست متوجه شده باشم، نام کاربری رو توی سشن ذخیره میکنی و توی اون صفحه که میخوای بررسیش کنی، چکش میکنی دیگه
  پاسخ
خب بالاخره اونقدر روی حرفای شما فکر کردم این کد شد برای مبتدیانی مثل خودم میذارم تا استفاده کنند
کد پی‌اچ‌پی:
<?php
if(isset($_SESSION['LogedIn']))
{
if(
$_SESSION['LogedIn'] == true)
?> <table><tr><td> <?php echo $_SESSION['name']; ?>
 welcome <a href="admin.php" name="LoutBtn">خروج</a> 
</td></tr></table>
<?php }

پاسخ
تشکر شده توسط : hosseintdk775 parvane