• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسکین جدید و ایراداتش
سلام،
از آماده ساز توییتر استفاده شده خیلی خوبه. من کلاً این بوت استرپ رو خیلی دوست دارم. این مدت اینقدر باهاش کار کردم حرفه ای شدم. بگذریم.

من خواستار ویرایش/ حذف قسمت های زیرم
1. اون تولبار بالا خیلی شلوغه. آخرین بازدید و زمان کنونی و فلان و اینا کلاً اضافیه. بخوام تو صفحه مربوط به خودم میبینم.
2. اون نوشته iranphp.org رنگ خیلی بدی داره اصلاً خوب بنظر نمیرسه
3. تولبار اصلی ، مجموع پیام های خصوصی رو بدونم چه بدردم میخوره؟
4. صفحه بندی هر انجمن کنار عنوان انجمن (همین بالا هم مشخصه) اشتباست و اضافیه.
5. توی کروم textbox ادیتور یکم از باکس اصلیش میزنه بیرون.
resize .6 رو واسه این باکس و باکس های دیگه غیر فعال کنید. یا فقط عموی یا افقی با مقدار max-width و max-height داشته باشن
7. آیکون های mybb خیلی قدیمی شده. اینارو با آیکون های تازه جابجا کنید
8. قسمت "کاربرانِ درحال بازدید" که بالای هر انجمن مینویسه، احتمالاً فقط text-align:right داره چون یه کلمه انگلیسی کنارش میاد کلاً میریزه بهم.
9. قبلاً تو همون صفحه اول متوجه میشدم کدوم انجمن ارسال تازه داره ولی حالا نه. این یه مورد بدجور من بهش عادت کرده بودم.
10. لیست دوستان تو تولبار اصلی اصلاً بکار نمیاد. کی از لیست دوستاش استفاده میکنه؟ و واسه چی؟ چند وقت یکبار؟

ویژگی هایی که اضافه/کاسته بشه بنظرم خوبه
1. از فونت های اصلاح شده فارسی وب مثل BYekan و BMitra استفاده کنید. ([email protected])
2. یه آیکون sharing باشه واسه هر ارسال. مثلاً من میخوام یه پست رو توی فیس بوک معرفی کنم. نمیخوام آدرس رو بردارم برم اونجا کپی پیست کنم. (اتفاق افتاده بارها واسم)
3. تو انجمن های واقعاً آمریکایی و انگلیسی (منظورم واسه جهان دوم و سوم نباشن) هیچوقت ندیدم از پلاگین "تشکر" استفاده کنن. برعکس خیلی درست روی "اعتبار" تمرکز دارن. یعنی درست اعتبار میدن. بنظرم پلاگین تشکر حذف بشه خوب میشه. (گرچه میدونم ما ایرانیا عادت داریم به داشتن این پلاگین)
4. بجای متون تولبار بالا که کنارشون آیکون هست، اون آیکون ها بزرگ تر باشن و بدون متن.
5. وقتی کسی تشکر نکرده از پستی، باکس مربوط به تشکر حذف بشه
6. دگمه های www و یافتن ارسال ها زیر هر پست برای کاربر اضافیه. هرکی بخواد میره تو پروفایل طرف دیگه. کمترم پیش میاد از این دگمه ها استفاده بشه.
7. نه انگار هیچی direction:rtl نیست. آخرین ویرایش هر پستم فقط text-align:right داره. اونم درست کنید
8. alt روی آیکون مثبت و منفی کنار عنوان هر انجمن تو صفحه اصلی رو بردارید. یه آیکون بزرگتر گوشه راست بزرگ قرار بدید. دیگه همه فهمیدن این + و - ها واسه چیه.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : zoghal Y.P.Y admin Reza masoudmanson hidensoft iMohammad
نبودی علیرضا؟ Big Grin

توی تولبار، کنار ایکن home در مرورگر کروم چندتا ????? میخوره که همون خانه هستش.
این بخش تشکر شده توسط هم در حالی که خالیه نمایش داده شده

بعد از ارسال مطلب هم پایین مطلبت اون دکمه هایی که نوشته ویرایش، حذف و ... . چون جاشون کمه یه مقدار به هم ریخته به نظر میرسن. بهتر نیست از ایکن استفاده کنیم تا جمع و جور تر و قشنگ تر باشن؟
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : cyletech zoghal Y.P.Y
نقل قول:توی تولبار، کنار ایکن home در مرورگر کروم چندتا ????? میخوره که همون خانه هستش.
یه بار درست میشه یه بار خراب. الان درسته. اینم باید برطرف کنن.

نقل قول:این بخش تشکر شده توسط هم در حالی که خالیه نمایش داده شده
به لیستم منم اضافه کردم جهت تأیید

نقل قول:بعد از ارسال مطلب هم پایین مطلبت اون دکمه هایی که نوشته ویرایش، حذف و ... . چون جاشون کمه یه مقدار به هم ریخته به نظر میرسن. بهتر نیست از ایکن استفاده کنیم تا جمع و جور تر و قشنگ تر باشن؟
میخواستم ذکر کنم ولی خیلی مهم نبودن. با این حال حالا که گفته شد منم تأیید میکنم.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : undefined
درود بر شما
ممنون بابت پیشنهاداتی که دادی ولی چند نکته : 1- اولش که این یک تمپلیت برای یک سیستم هست. این مواردی که گفتی قبلا هم بوده. و قرار هست بعد از کامل شدن تم منتشر بشه. پس اصلا به صلاح نیست . یک سری موارد اضافه حذف و اضافه بشه. کلا تصمیم با وحبد هست در این مورد.

2. اون نوشته iranphp.org رنگ خیلی بدی داره اصلاً خوب بنظر نمیرسه
موافقم کلا حمت یک دیزاینتر رئ می طلبه واسه یک لگو خوشگل

3. تولبار اصلی ، مجموع پیام های خصوصی رو بدونم چه بدردم میخوره؟
والا فهمیدی به منم بگو اینم جز همون امکانات سر خود سیستم هست.

4. صفحه بندی هر انجمن کنار عنوان انجمن (همین بالا هم مشخصه) اشتباست و اضافیه.
این رو ندیده بودم. به نظرم اضافه هست. برادر برادر! یوشا

5. توی کروم textbox ادیتور یکم از باکس اصلیش میزنه بیرون.
چک و بررسی میشه.

resize .6 رو واسه این باکس و باکس های دیگه غیر فعال کنید. یا فقط عموی یا افقی با مقدار max-width و max-height داشته باشن

کدوم باکس؟؟

7. آیکون های mybb خیلی قدیمی شده. اینارو با آیکون های تازه جابجا کنید
برادر برادر! یوشا

8. قسمت "کاربرانِ درحال بازدید" که بالای هر انجمن مینویسه، احتمالاً فقط text-align:right داره چون یه کلمه انگلیسی کنارش میاد کلاً میریزه بهم.
یک شات میگیری. من چیزی ندیدم

9. قبلاً تو همون صفحه اول متوجه میشدم کدوم انجمن ارسال تازه داره ولی حالا نه. این یه مورد بدجور من بهش عادت کرده بودم.
الان هم همینطوره ایکونش عوض شده.
[عکس: on.gif] پست جدید داره
[عکس: off.gif] ندارد

10. لیست دوستان تو تولبار اصلی اصلاً بکار نمیاد. کی از لیست دوستاش استفاده میکنه؟ و واسه چی؟ چند وقت یکبار؟
اعضا رو نمی دونم اما گوگل ارادت خاصی داره. باز این جز امکانات سر خوده و قبلا هم بوده.

ویژگی هایی که اضافه/کاسته بشه بنظرم خوبه
1. از فونت های اصلاح شده فارسی وب مثل BYekan و BMitra استفاده کنید. ([email protected])
برای کل فروم به جای تاهوما منظورته؟

2. یه آیکون sharing باشه واسه هر ارسال. مثلاً من میخوام یه پست رو توی فیس بوک معرفی کنم. نمیخوام آدرس رو بردارم برم اونجا کپی پیست کنم. (اتفاق افتاده بارها واسم)
تو todo هست، منتظریم تو یک فرصت مناسب چندتا از پلاگین های لازم اضافه بشه.

3. تو انجمن های واقعاً آمریکایی و انگلیسی (منظورم واسه جهان دوم و سوم نباشن) هیچوقت ندیدم از پلاگین "تشکر" استفاده کنن. برعکس خیلی درست روی "اعتبار" تمرکز دارن. یعنی درست اعتبار میدن. بنظرم پلاگین تشکر حذف بشه خوب میشه. (گرچه میدونم ما ایرانیا عادت داریم به داشتن این پلاگین)

نظر من بر عکسه شما هست. دیگه از این فروم بزرگتر و خارجی تر
نقل قول:http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1466228
کلا ابن موضوع داره جا میوفته و بهترین روشه. البته در ایران ازش بد استفاده هم میشه

4. بجای متون تولبار بالا که کنارشون آیکون هست، اون آیکون ها بزرگ تر باشن و بدون متن.
مشکیه منظورته دیگه، موافقم. ایده خوبیه.

5. وقتی کسی تشکر نکرده از پستی، باکس مربوط به تشکر حذف بشه
برادر برادر! یوشا

6. دگمه های www و یافتن ارسال ها زیر هر پست برای کاربر اضافیه. هرکی بخواد میره تو پروفایل طرف دیگه. کمترم پیش میاد از این دگمه ها استفاده بشه. اینم جز امکانات سر خود. باید.

7. نه انگار هیچی direction:rtl نیست. آخرین ویرایش هر پستم فقط text-align:right داره. اونم درست کنید
والا این تم کار وحید هست و من مشکلات سی اس اسش رو حل کردم. کلا مورد تائید خودم نیست. نیاز به یک زمان هست . تا مجدد پیاده سازی بشه.
و فکر میکنم بهتره صبر کنیم تا نسخه جدید که تبلیغش رو کرده ریلیز بشه و تم برای اون آماده بشه.

در کل مرسی
  پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y admin
نقل قول:توی تولبار، کنار ایکن home در مرورگر کروم چندتا ????? میخوره که همون خانه هستش.
این بخش تشکر شده توسط هم در حالی که خالیه نمایش داده شده

بعد از ارسال مطلب هم پایین مطلبت اون دکمه هایی که نوشته ویرایش، حذف و ... . چون جاشون کمه یه مقدار به هم ریخته به نظر میرسن. بهتر نیست از ایکن استفاده کنیم تا جمع و جور تر و قشنگ تر باشن؟

من توی تولبار چیزی نمی بینم.
در مورد دکمه ها هم میشه بگید ریزولیشنتون چیه و یک شات کامل بگیرید؟

سایر دوستان هم ممنون میشم مسکلی دیدن یک شات اسکرین بگیرند و ضمیمه کنند.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
همگی یه F5 بزنید روی مرورگر تا این کش تازه بشه.

در حال حاضر هیچ گونه مشکلی نداره - یعنی 100% نرمال هست.
منظورم پیشنهادات نیست

نقل قول:بجای متون تولبار بالا که کنارشون آیکون هست، اون آیکون ها بزرگ تر باشن و بدون متن.
قشنگ میشه، ولی مخالفم. چون اون آیکون ها نمایانگر محتواشون نیستن.
یعنی با نگاه به اونا برداشت های متفاوتی میشه

دست هر سه تون هم درد نکنه Heart Heart
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

کد کمتر => خطای کمتر => قابل فهمتر => خوانایی بالاتر => نگهداری بهتر

پاسخ
تشکر شده توسط : admin
نقل قول:resize .6 رو واسه این باکس و باکس های دیگه غیر فعال کنید. یا فقط عموی یا افقی با مقدار max-width و max-height داشته باشن

کدوم باکس؟؟
منظورم تکست باکس ادیتور و هرچی تکست باکس دیگه هست. اینکه بتونیم ری سایز کنیم تا ثریا اصلاً درست نیست باید یه max و min یی براش باشه.

نقل قول:8. قسمت "کاربرانِ درحال بازدید" که بالای هر انجمن مینویسه، احتمالاً فقط text-align:right داره چون یه کلمه انگلیسی کنارش میاد کلاً میریزه بهم.
یک شات میگیری. من چیزی ندیدم

نقل قول:9. قبلاً تو همون صفحه اول متوجه میشدم کدوم انجمن ارسال تازه داره ولی حالا نه. این یه مورد بدجور من بهش عادت کرده بودم.
الان هم همینطوره ایکونش عوض شده.
Dodgy

نقل قول:1. از فونت های اصلاح شده فارسی وب مثل BYekan و BMitra استفاده کنید. ([email protected])
برای کل فروم به جای تاهوما منظورته؟
راستش خودم فونت تاهوما رو دوست دارم. ولی یه مدت از اون فونت هایی که نام بردم یا اگر بهترشو سراغ دارید استفاده بشه تا ببینیم چطور به چشم میاد و نظر کاربران چیه.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y
نقل قول:از آماده ساز توییتر استفاده شده خیلی خوبه
پس چرا من پیداش نمیکنم؟
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:منظورم تکست باکس ادیتور و هرچی تکست باکس دیگه هست. اینکه بتونیم ری سایز کنیم تا ثریا اصلاً درست نیست باید یه max و min یی براش باشه.
در ToDo یادداشت شده.

نقل قول:راستش خودم فونت تاهوما رو دوست دارم. ولی یه مدت از اون فونت هایی که نام بردم یا اگر بهترشو سراغ دارید استفاده بشه تا ببینیم چطور به چشم میاد و نظر کاربران چیه.
خوانایی اون قلم ها در اندازه درشت هستش، متون انجمن بهم میریزه.
هر سیستم و کاربری هم از این قلم ها نداره

نقل قول: از آماده ساز توییتر استفاده شده خیلی خوبه

پس چرا من پیداش نمیکنم؟
https://github.com/techu/mybb-bootstrap
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

کد کمتر => خطای کمتر => قابل فهمتر => خوانایی بالاتر => نگهداری بهتر

پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:خوانایی اون قلم ها در اندازه درشت هستش، متون انجمن بهم میریزه.
هر سیستم و کاربری هم از این قلم ها نداره
اینکه خوانایی زیاد میشه یا نه رو نمیدونم. باید به چشم ببینم. ولی اینکه هر سیستمی داره یا نداره، خب عزیزم الآن با html5 ساخته شده این پوسته پس css3 هم مشکلی نداره استفاده بشه. خوبه ذکر کردم @font-face

1. نگاه بندازید بهش. خیلی رفتن تو هم. یه فاصله بدید یا بهتره لینکا برن سمت چپ عنوان راست بمونه

2. توی آدرس این تاپیک نگاه کنید. اول نوشته IranPHP.org بهتره این رو فارسی بنویسید. مثلاً "انجمن ها" . چون کاربر میخواد اون لینک ها راهبریش کنن. iranphp.org اشاره به صفحه اصلی (همون سبزه/home) داره.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y zoghal

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان