• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسکریپت ارسال ایمیل به صورت گروهی
سلام به اساتید گل

من چند تا اسکریپت php برای ارسال ایمیل های دسته جمعی رو دارم اما متاسفانه نه تنها به اینباکس نمیفرسته به spam هم نمیفرسته . از دوستان اگه اسکریپتی داره که کار میکنه معرفی کنه ممنون میشم البته یه ایده ی دیگه هم دارم

خودتون میدونین دلیل اینکه به اینباکس نمیره چیه اگه ایمیلها از طرف یه Ip باشه گوگل و یاهو و ... جز اسپم آنها رو میشناسه من به این داشتم فکر میکردم اسکریپت باید با P r o x y کار کنه یه لیست پ ر ا ک س ی ولید در کنار اسکریپت باشه و هر پر ا ک س ی به 5 تا ایمیل میل بزنه بعد برنامه بیاد پ را ک س ی بعدی رو چک کنه اگر ولید بود 5 تا ایمیل بعدی رو ارسال کنه و اگر پ را ک س ی ولید نبود پ را ک س ی بعدی رو چک کنه در واقع اینجا مطمین میشیم که ایمیلها %100 به اینباکس فرستاده میشن پ را ک س ی به آخر رسید دوباره میره اول و کارشو دوباره انجام میده خواستم نظر اساتید رو بدونم در مورد این ایده
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام،
من اسکریپت رایگان و قدرتمند Swift Mailer رو پیشنهاد می کنم
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : Padideh Bojbaj
نظرت در مورد ایده ای که دادم چیه ؟ دوستان دیگه هم نظر بدن
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۰ اردیبهشت ۰۹, ۱۲:۰۵ ب.ظ)cyletech نوشته: سلام،
من اسکریپت رایگان و قدرتمند Swift Mailer رو پیشنهاد می کنم
من برای اینکه بتونم با این برنامه کار کنم فال رو دانلود کردم و در هاستم آپلود کردم و اکسترکت کردم و در پوشه Lib یه فایل PHP درست کردم کدش اینه .
کد:
<?php
require_once 'lib/swift_required.php';
$message = Swift_Message::newInstance();  
$message->setSubject('Your subject')->setCharset('utf-8');  
$message->setFrom(array('[email protected]' => 'John Doe'));  
$message->setFrom('[email protected]');  
$message->setTo('[email protected]');  
$message->setBody('My <em>amazing</em> body', 'text/html');  
$message->addPart('My amazing body in plain text', 'text/plain');  
$attachment = Swift_Attachment::fromPath('files/4.jpg', 'image/jpeg');  
$attachment = Swift_Attachment::newInstance($data, 'my-file.pdf', 'application/pdf');
$message->attach($attachment);  
//Create the Transport
$transport = Swift_MailTransport::newInstance();

//Create the Mailer using your created Transport
$mailer = Swift_Mailer::newInstance($transport);

//Send the message
$result = $mailer->send($message);  
?>
و بعدش به این صورت کار کردم http://www.test.org/email/Swift-4.0.6/lib/php.php

بعدشم این ارور
کد:
Warning: require_once(lib/swift_required.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home1/test/public_html/email/Swift-4.0.6/lib/php.php on line 2

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'lib/swift_required.php' (include_path='.:/usr/share/pear') in /home1/test/public_html/email/Swift-4.0.6/lib/php.php on line 2

این آموزش هم از این سایت گرفتم
کد:
http://forum.ghabrestoon.com/showthread.php/1593-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A8%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-Swift-Mailer

ممنون میشم بگین مشکل کار کجاست .
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:نظرت در مورد ایده ای که دادم چیه ؟ دوستان دیگه هم نظر بدن
نظر خاصی ندارم Sleepy

برای حل مشکلتون کافیه شما فقط پوشه lib رو در جایی آپلود کنید بعد فایل برای ارسال ایمیل هم براتون ضمیمه کردم. فقط دقت داشته باش که برای smtp باید smtp هر سرویس دهنده رو وارد کنی مثلاً برای gmail آدرسش اینه smtp.gmail.com و پورتش 465 هست. باقیشم اگر سوالی بود ، در بخش document های خود سایت سازنده توضیح داده. اگر مشکل دیگه ای بود که حل نتونستی کنی می تونی همینجا بپرسی Angel

.php   contact.php (اندازه 1.21 KB / تعداد دانلود: 10)
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : Padideh
من همه پوشه ها رو به غیر از پوشه Lib پاک کردم واسکریپتی که شما گذاشتی رو تو پوشه ی lib گذاشتم و از سایت فراخوانی کردم به این صورت
کد:
http://www.test.org/email/Swift-4.0.6/lib/contact.php

و این ارور رو دریافت کردم
کد:
Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting ')' in /home1/test/public_html/email/Swift-4.0.6/lib/contact.php on line 18
بدون SMTP هم میشه کار کرد ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:بدون SMTP هم میشه کار کرد ؟
فکر کنم راه دیگه ای هم داشته باشه. لطفا به بخش document هاش مراجعه کن.
فایل رو ویرایش کردم. از این پست اصلاح شده اش رو دریافت کن

.php   contact.php (اندازه 1.21 KB / تعداد دانلود: 9)
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : Padideh
اینبار تو line 3 ارور بهم داد

کد:
Warning: require_once(/home1/atleechu/public_html/addition/contact/swift_required.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home1/test/public_html/email/Swift-4.0.6/lib/contact.php on line 3

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home1/atleechu/public_html/addition/contact/swift_required.php' (include_path='.:/usr/share/pear') in /home1/test/public_html/email/Swift-4.0.6/lib/contact.php on line 3
  پاسخ
تشکر شده توسط :
از phpmailer هم میتونید استفاده کنید.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
صالح جان یه چیزی باشه که میل رو بفرسته من 2 نمونه اسکریپت دارم اما قوی نیستش و تعداد بالا ایمیل بهش میدی سند نمیکنه اگه 5 تا بدی رو هوا میفرسته ضمیمه میکنم شما هم چیزی که داری کار میکنه رو ضمیمه کن لطفا , علیرضا داداش اگه بتونی مشکل برنامه بالایی رو برطرف کنی عالیه .

PHPmailer با Mail Sender که من ضمیمه کردم فرق زیاد داره ؟ من نظرم همون برنامه که علیرضا معرفی کرده هستش فکر کنم کاراییش بهتره ادم بهتر نتیجه بگیره منتظر نظر شما هستم

فایل‌های پیوست
.zip   Mail Sender .zip (اندازه 5.99 KB / تعداد دانلود: 17)
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان