• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده از soap به جای nusoap
سلام
توی مستندات بانک پارسیان از nusoap استفاده شده بود ، یه مثال خیلی ضایع هم داده بودن کهDodgy

من اون رو با soap نوشتم اما ، اتصال با وبسرویس برقرار میشه اما status 13 برمیگردونه .
بانک میگه این خطا از عدم کافی بودن مبلغ در کارت هستBig Grin
در صورتیکه من اصلاً وارد درگاه نمیشم ، یعنی اون کد au رو بهم نمیده که برم به اونجا !
حالا میگم مشکل از این نیست که من به جای استفاده از nusoap از soap استفاده کردم ؟Huh
(حوصله ندارم دوباره تغییرش بدم)

این اون قسمتی که status 13 برمیگردونه

کد پی‌اچ‌پی:
    $soapclient = new SoapClient('https://www.pecco24.com:27635/pecpaymentgateway/eshopservice.asmx?wsdl', array('encoding'=>'UTF-8'));
         if ( ! 
$soapclient )
            return array(
'خطا در اتصال به بانک .');

//$soapProxy = $soapclient->getProxy() ;

$callbackUrl rtrim(site_url,'/').'/callback.php?r='.$pay->rand_code

$params = array(

'pin' => parsian_pin ,  

'amount' => $pay->price 10,

'orderId' => $pay->id,

'callbackUrl' => $callbackUrl,

'authority' => 0,

'status' => ,
                  );

$res $soapclient->PinPaymentRequest($params['pin'],$params['amount'],$params['orderId'],$params['callbackUrl'],0,1);

print_r($res); 
  پاسخ
تشکر شده توسط :
کل کد اتصال به بانکتو میدی ببینیم چه جوریه؟ واسه بانک پاسارگاد رو نوشتم خیلی ساده در حد تیم ملی!Big Grin واسه پارسیان سردر نیاوردم زیاد یه دونه از این اسکریپتهای آماده بانک پارسیان رو گرفتم customize کردم اما به دلم نمیشینه...میخوام مثل پاسارگاد از صفر بنویسم!AngelBig Grin
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان