• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده از دو آرایه در متد یک کلاس
سلام من میخوام یک کلاس برای دیتابیس بنویسم بعد می خوام برای دستور آپدیت توی متد دوتا آرایه بگیره و یکی رو برای نام فیلد های دیتابیس و یکی دیگر رو مقدار هایی که قرار هست آپدیت بشه چجوری باید این متد رو بنویسم؟

یا اگر بشه بجای آرایه بصورت داینامیک متغیر ساخت یعنی اگر 8 تا ورودی داره 8 تا متغیر ساخته بشه و در کد sql قرار بگیره
  پاسخ
تشکر شده توسط :
یه مثال بزن ، من نگرفتم چی میگی Huh
  پاسخ
تشکر شده توسط :
مثل این و برای دستور آپدیت

کد پی‌اچ‌پی:
<?php
function set($FIELDS$VALUES)
{
    if(
count($FIELDS)!=count($VALUES))
        die;

$sql = array();
    foreach(
$VALUES as $i=>$v)

$sql[] = '`'.$FIELDS[$i].'`=\''.$v.'\'';

$sql 'INSERT `myTable` SET '.implode(', '$sql);

// و در ادامه کوئری را اجرا کنید

پاسخ
تشکر شده توسط :
اصولاً هر آپدید باید روی یک جدول باشه .
مگه تو توی برنامه ات دو تا جدول کاملاً یکسان داری از نظر فیلد هاش ؟!!!!!

الان این متد که دادی درسته .
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خوب این برای تست هست مقدار تیبل هم اظافه میشه به این متد
  پاسخ
تشکر شده توسط :
فکر می کنم شما به دنبال تکنیک هایی هستید. که orm ها استفاده می کنند. درست حدس می زنم؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من نویدو میشناسم .
با وجودی که ezsql رو بهش پیشنهاد کردم اما دوست داره خودش یه کلاس دیتابیسم بسازه Big Grin
نقل قول:فکر می کنم شما به دنبال تکنیک هایی هستید. که orm ها استفاده می کنند. درست حدس می زنم؟
یه کوئری بیلدر ساده .
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۱ مهر ۱۶, ۰۳:۲۱ ق.ظ)Reza نوشته: من نویدو میشناسم .
با وجودی که ezsql رو بهش پیشنهاد کردم اما دوست داره خودش یه کلاس دیتابیسم بسازه Big Grin
نقل قول:فکر می کنم شما به دنبال تکنیک هایی هستید. که orm ها استفاده می کنند. درست حدس می زنم؟
یه کوئری بیلدر ساده .
والا وقتی اسم جدول رو آوردن مشخص هست که می خواهند در چند جدول مرتبط با هم عملیات درج و ویرایش رو داشته باشند.
و هدف یک جدول تنها نیست. وقتی حرف از ارتباطات جداول میاد وسط داستان از فاز کودکانه به شاهنامه تبدیل میشه. و خیلی مسائل هست که باید اونها رو مد نظر گرفت . که نمیشه به ایجاد یک آرایه و این حرفا تکیه کرد.
  پاسخ
تشکر شده توسط : Reza

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان