• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده از خدمات ارزش افزوده
سلام به دوستانم در این سایت .
در شرکت داریم خدمات عمومی رو ارائه میدیم که می خوایم اگه بشه هزینش رو از طریق sms خدمات ارزش افزوده بگیریم .
یعنی شما یک پیام بفرستین ما بسته به داده ای که فرستادین اطلاعاتی رو در اختبارتون قرار میدیم و هزینش رو از شما کم می کنیم .
مثل استعلام خلافی خودرو با اس ام اس .
به چند تا شرکت زنگ زدم ولی همه در حد همون اس ام اس هایی که عضو میشی تو گروه های مثل فال، اطلاعات فوتبال و .... کار می کردن یعنی طرف یه اس ام اس میفرسته عضو میشه و بعد شما هی براش اس ام اس های مختلف می فرستین و ازش پول کم می کنه .
ولی اینکه بتونه روی پیام ها مدیریت داشته باشه و در واقع از طریق یک سرویس بتونی پیام ها رو مدیت کنی چیزی پیدا نکردم .
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من کار کردم توی این شرکت ها
ولی منظورت رو نفهمیدم که الان مشکل چیه؟
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خب یعنی کسی بلد نبوده داده ورودی رو پردازش کنه؟
کاری نداره که، چرا خودت نمی نویسی حسین؟
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۴ خرداد ۱۸, ۰۹:۲۹ ب.ظ)hamid_80386 نوشته: خب یعنی کسی بلد نبوده داده ورودی رو پردازش کنه؟
کاری نداره که، چرا خودت نمی نویسی حسین؟

اتفاقن خیلی ها اینکارو می کنن
توی شرکت سابق ما هم دو جور سیستم بود
یکی یه طرفه و اون یکی اینتراکتیو

پاسخ ها پردازش می شد و بهشون امتیاز داده می شد یا امتیاز کم میشد.

تقریبن همه این شرکت ها این سیستم رو دارن
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط : hamid_80386
نقل قول:اتفاقن خیلی ها اینکارو می کنن
توی شرکت سابق ما هم دو جور سیستم بود
یکی یه طرفه و اون یکی اینتراکتیو

پاسخ ها پردازش می شد و بهشون امتیاز داده می شد یا امتیاز کم میشد.

تقریبن همه این شرکت ها این سیستم رو دارن
آخه من خودم هم همچین چیزی رو برای شرکت نوشتم، حتی باهاش گاهی امنیت سایت رو زمانی که به اینترنت دسترسی نداریم کنترل می کنیم

الان این روش ها تو این سیستم های باشگاه مشتریان هم که مد شده، داره استفاده می شه
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من دنبال شرکتی هستم که بشه خدمات ارزش افزدوه رو به عنوان یک سرویس در اختیارم بزاره ، تا بتونم هزینه سرویس هایی که ارائه میدیم رو از طریق این خدمات بگیرم .
  پاسخ
تشکر شده توسط :
هیچ کس راه حلی برای این مورد نداره ، چون من با خیلی از شرکت ها تماس گرفتم.
تو با یه اس ام اس و اعلام کد ماشبن به شماره ای که پلیس + 10 داده ، می تونی جرایم ماشینت رو بگیری و در عوض 500 تومان به ازای هر اس ام اس از شارژت کم میکنه.
حالا من می خوام فرد با ارسال یک اس ام اس برای شماره ما بسته به داده ارسالی سیستم ما مانند یک سرویس دهنده در جواب برای اون پیامی ارسال کنه و هزینه رو از فرد کم کنه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
تا جایی که من اطلاع دارم این سرویس ها رو مخابرات میفروشه. باید باهاشون قرارداد ببندین اما از قوانینش چیزی نمیدونم.
میتونید با مراجعه به شرکت مخابرات اطلاعات بیشتری در این مورد به دست بیارید.
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alaa
من تو فونت ها دارم کله ملق میزنم و هنوز سمت موبایل نرفتم. حتی فرق اندروید و ای او اس رو هنوز نمیدونم Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alaa
آره فک کنم از طریق سرویس‌دهنده‌ها باید اقدام کنی،
مثلا مخابرات به سرویس داره که یه خط بهت میفروشه، هرکی بهش زنگ بزنه، پول میره رو قبض نهایش برای تو واریز میشه. اینم باید مثل همون باشه دیگه.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان