• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده از تپ تاک یا ... ؟
سلام
همون طور که احتمالا همه میدونید، درصد مهاجرت کاربرها از دسکتاپ به اسمارت فون تو این چند سال به شکل فوق العاده ای صعودی بوده

دیشب شدیدا شوکه شدم !!!
google analytics رو میدیدم ، حدود ۲۰۰ تا کاربر آنلاین داشتم زیر ۱۰٪ دسکتاپ بودن، اونم سایت من که برای پایین تر از تبلت همچین ریسپانسیو خوبی نداره ، خیلی قسمت ها اصلا ریسپانسیو نیست.

خیلی وقته چند تا از کاربرها مدام دارن پیشنهاد تپ تاک رو میدن!!!! منم مخالفم یکی از دلایل اصلیم دسترسی به دیتابیس هست.

اول نظرتون راجع به تپ تاک رو بگید ، تا حالا استفاده کردید ؟
آیا حاضرید دیتای یه سایت تخصصی با ۱۰ هزار کاربر (مثلا همین ایران پی اچ پی خودمون) رو بدید دست یکی که حتی خیلی مطرحه؟ (نمیدونم تپ تاک برای کیه ولی اصلا فرض کنیم برای گوگل یا فیس بوکه)

اینم در نظر بگیرید که میتونید یه اپ web view تولید کنید ولی هم هزینه داره (چون باید دیزاین customize و رسپانسیو بشه، حالا هزینه های گوگل پلی و اپ استور بماند) و هم زمان میبره.
این وسطم app store هنوز تکلیفش مشخص نیست
به جز اندروید و ios هم بقیه رو نمیتونید پشتیبانی کنید
  پاسخ
تشکر شده توسط :
انقدر بدم میاد کسی جواب نمیده Big Grin
حتی اگه نمیدونید هم باید حداقل یدونه اسپم بدید که من مطمئن شم بلد نیستید Tongue
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:اول نظرتون راجع به تپ تاک رو بگید ، تا حالا استفاده کردید ؟
من توسایتام استفاده نکردم ولی رو گوشیم داشتم یکسال پیش به مدت یکسالم استفاده کردم.

من که حاظر نیستم به هیچ نحوی دیتابیسم دست کسی بدم ! این تاپ تالک بگیم ادم خوبیه و از دیتای ما استفاده نمیکنه (ولی من میگم میکنه) یه هکری اومد دیتابیس تاپ تالک رو زد و دیتای ما به فنا رفت کلی لیست ایمیل و پسورد و... رو تو دارک نت تو حراجی میفروشه بعد خریداراشونم که شاید معلوم باشه کیان میخرن و شروع میکنن به ارسال ایمیل تبلیغاتی یا کارهای دیگه ...

کسی که حوصله یه دونه عضویت تو انجمن رو نداره همون بهتر عضو نشه.

تاپ تالک امکان اسپم رو زیاد میکنه !!!

ولی مزایایی هم داره ؛‌ ولی مزایاش بنظرم اون حدی نیست که ادم رو ترغیب به استفاده کنه.
همیشه برای یادگیری، موضوعاتی هست!

فرهاد حسن پور / بیرگیک

پاسخ
تشکر شده توسط : Hamid
تشکر سایت خراب تر شد ، پس تشکر متنی مینوایم فرهاد
  پاسخ
تشکر شده توسط :
کو خرابه؟ چرا تهمت می زنید Confused
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alaa
نه الان درسته Big Grin
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دلت میخواد الکی بگم واسه من خرابه بعد دهنت سرویس شه که اااا چرا واسه این خرابه پس Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۵ اسفند ۰۴, ۱۰:۱۹ ق.ظ)Hamid نوشته: دلت میخواد الکی بگم واسه من خرابه بعد دهنت سرویس شه که اااا چرا واسه این خرابه پس Big Grin

همین که برای من درست باشه کافیه Smile)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من از تپ تاک استفاده نمیکنم و استفاده اش رو هم پیشنهاد نمیدم.
به نظرم بهترین راه حل اول ریسپانسیو کردن قالب سایته بعد در صورت امکان داشتن اپ برای گوشی
دیگه ریسپانسیو الان به نظرم جزء اوجب واجباته برای یه سایت!
میثم محمودی | انجمن کد ایگنایتر فارسی
--------------------------
هرگز نمي توان با آدمهاي کوچک کارهاي بزرگ انجام داد
  پاسخ
تشکر شده توسط : Hamid
من هم تن تاک رو پیشنهاد میکنم، چند بار توی تلوزیون تبلیغشُ دیدم Angel
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alaa Hamid

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان