• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استخدام طراح وب و برنامه نویس آندروید
شرکت جنسا به یک طراح خوش سلیقه و یک برنامه نویس آندروید نیازمند است.
[عکس: attachment.php?attachmentid=144471&d=1487060469]

شرایط استخدام

طراح وب

۱- مسلط به HTML و CSS
2- مسلط به فتوشاپ
۳- آشنایی به SEO
4- مسلط به jQuery
5- آشنایی به LESS یا SASS
6- سن کمتر از 30 سال

برنامه نویس آندروید

۱-تسلط کامل به زبان JAVA
2- آشنایی با Result web services
3- مسلط به طراحی UI&UX
4- آشنا به Design Pattern

کسانی که ساکن تهران هستند و بصورت پاره وقت یا نیمه وقت می توانند در شرکت ما فعالیت کنند رزومه خودشان را به mehdints[a t]gmail.com ارسال کنند.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
فضولی نباشه اما تووی این دوره زمونه استخدام شدن برای برنامه نویس مسلط صرف نداره Angel
وقتی میتونه ماهی 5-20-50 میلیون تومن بابت یک پروژه درامد داشته باشه نمیاد با ماهی 2-3 تومن و کلی کار و کارفرما و افراد عجیب با قوانین عجیب کارکنه

پیشنهاد میکنم کارفرماها وقتشونو با گشتن دنبال لقمه آماده تلف نکنن و کارآموز بگیرن Heart
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۵ بهمن ۳۰, ۰۲:۲۱ ب.ظ)Null نوشته: فضولی نباشه اما تووی این دوره زمونه استخدام شدن برای برنامه نویس مسلط صرف نداره Angel
وقتی میتونه ماهی 5-20-50 میلیون تومن بابت یک پروژه درامد داشته باشه نمیاد با ماهی 2-3 تومن و کلی کار و کارفرما و افراد عجیب با قوانین عجیب کارکنه

پیشنهاد میکنم کارفرماها وقتشونو با گشتن دنبال لقمه آماده تلف نکنن و کارآموز بگیرن Heart

همین کارآموز هم اگه بعد یه مدت بهش حقوق مناسب ندن میزاره میره توی یه شرکت دیگه Big Grin
میثم محمودی | انجمن کد ایگنایتر فارسی
--------------------------
هرگز نمي توان با آدمهاي کوچک کارهاي بزرگ انجام داد
  پاسخ
تشکر شده توسط : vejmad
جالبه میزنن مسلط به چندتا چیز، بعد محدودیت سنی هم تعیین میکنن!
والا اگر تسلط واقعی بخواید، اونم به چندین مقوله، بنظر من تا سن 55 هم باید مجاز باشه. نه اصلا شرط سن چرا؟ شاید یکی 70 سالش باشه ولی سر و حال باشه برنامه نویسی هم بکنه! مشکلش چیه؟
آدم ها رو باید دید و باید شناخت. به سن نیست.
شایدم منظور از مسلط واقعا اونی نیست که من فکر میکنم!
و شایدم میخوان جوان تر باشه به علل دیگری! مثلا یجا خوندم نوشته بود خیلی شرکتها نیروی جوان/نوجوان میخوان چون این افراد رو بهتر میشه شکل داد! حالا منظورش از شکل دادن دقیقا چی بود مطمئن نیستم، ولی بهرحال خب معلومه یک آدم سن بالا رو نمیشه باهاش مثل بچه رفتار کرد یا سرشو گول مالید!! لابد بعضیا دنبال سوء استفاده و استثمار و تسلط بر زیردست هستن که چنین شرایطی میدن. البته شایدم اینطور نباشه و اهداف منطقی سالمی داشته باشن.
خیلی جاها البته بخاطر همون که میخوان حقوق کم بدن از افراد کم سن و کم تجربه استفاده میکنن، یا از خانم ها چون خانم ها رو هم راحت تر میشه استثمار کرد بهشون حقوق کم داد.
  پاسخ
تشکر شده توسط : ayoubsys
این شرط سن هم از اون شرط هایی هست که فقط تو ایران میبینیم!
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۵ اسفند ۰۱, ۰۳:۵۳ ب.ظ)Maysam.m نوشته:
(۱۳۹۵ بهمن ۳۰, ۰۲:۲۱ ب.ظ)Null نوشته: پیشنهاد میکنم کارفرماها وقتشونو با گشتن دنبال لقمه آماده تلف نکنن و کارآموز بگیرن Heart
همین کارآموز هم اگه بعد یه مدت بهش حقوق مناسب ندن میزاره میره توی یه شرکت دیگه Big Grin

قرارداد رو برای همین گذاشتن
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

کد کمتر => خطای کمتر => قابل فهمتر => خوانایی بالاتر => نگهداری بهتر

پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان