• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اساسنامه و سیاست گزاری اولیه
(۱۳۸۸ تير ۲۳, ۰۱:۴۱ ب.ظ)alimokhlesi نوشته: Big Grin
دقیقا متوجه شدم ک هبه واحد فروش و اطلاع رسانی توجه نمیشه.
منظورم من ( حتما بد بیان کردم ) از واحد اطلاع رسانی واحد نشر مجله الکترونیک - کتاب - مقالات و... است Big Grin تا حالا بیان به بدی ندیده بودید نه؟ Blush

منظورم از واحد فروش واحدی که جمع آوری اطلاعات میکنه ، تصمیم گیری محصول میکنه ، برای آینده سیستم در نظر میگیره و.... Big Grin

e! پس من اطلاع رسانی رو ترجیح میدم به آموزش Blush
  پاسخ
تشکر شده توسط :
همونطور که گفته شد فک نکنم این تقسیم بندی در واقع برای کاربران باشه بلکه برای محتواست. کاربران عزیز سعی خاهند کرد در همه قسمت ها فعال باشن - یعنی می تونن -
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alimokhlesi
بسیار عالی.

ما هم در خدمتیم.من فقط تجربیات رو در تیم به شما اطلاع دادم که وضعیتی مثل ما رو پیدا نکنید. ( به دلیل دوستی)
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia php Alimokhlesi
خوب از همه ی دوستانی که اعلام آمادگی کردن و اقعان ممنونم.
اینکه چه نفراتی در چه واحد هایی فعالیت میکنن به شرح زیر ارائه می گردد. البته این اسامی با توجه به :
1- بررسی اطلاعات ارائه شده
2- علاقمندی ها خود کاربران
3- نیاز سیستم ها
4- وضعیت های گزارش گیری شده از سایت
5- شناخت قبلی نسبت به دوستان و سلایق آنها
ارائه میشه. نکته اینکه اغلب نفرات در بیش از یک واحد مشغولند. دلیلش بزرگ بودن واحدها ، کمبود نیرو ، توانایی بالای عزیزان است Smile

اسامی به شرح زیر می باشد :
- واحد پژوهش : alimokhlesi-admin- parvane - Y.P.Y-Maya-V0id.-scorion
2- واحد توسعه : alimokhlesi-admin- saberi-Mehdi_bahari-Yakoza-Amir.s-Maya-V0id.-Zoghal-Y.P.Y-oia
3- واحد آموزش : alimokhlesi-admin- Yakoza- oia-Y.P.Y
4- اطلاع رسانی : alimokhlesi-admin- amir.s - zoghal - oia - Y.P.Y - parvane- scorpion - Maya-
5- واحد فروش فعلا به نوعی فقط مدیران سایت
از اقای مهندس علوی نیک هم به عنوان یک دوست عزیز دعوت می کنم که تجربیاتشون رو دراختیار مجموعه ما قرار دهند. انشاله که بتونیم به نحو احسن به اهداف تعیین شده برسیم .
البته دوستانی که علاقمندن از یه واحدی به واحد دیگه برن یا تغییر در برنامه ی کاریشون دارن می تونن به من اطلاعا بدن
نکته ی دیگه اینکه هر گونه انتقاد و پیشنهاد به دقت بررسی می شود
فقط می مونه برنامه ریزی هدف از دیدگاه موضوعی و زمانی برای هر واحد که پس اظهار نظر شما عزیزان به اون هم می پردازم.
یه برنامه هم باید برای تعیین سرپرست موقت هر واحد بریزیم. این سرپرست در یک بازه زمانی مشخص تغییر میکنه.مگر اینکه بچه های اون واحد نظری غیر از اون داشته باشن. نحوه ی انتخاب و شیوه دوره بندی رو خدمتون اعلام خواهم کرد.
Smile
علم تاج افتخار دنیا و یادگار پس از مرگ است
  پاسخ
تشکر شده توسط : Na3r Y.P.Y oia zoghal parvane admin amir.s Maya
با اجازه...

نقل قول:فقط می مونه برنامه ریزی هدف از دیدگاه موضوعی و زمانی برای هر واحد که پس اظهار نظر شما عزیزان به اون هم می پردازم.
شاید هدف اول این باشه اینجارو بندازیم روی ریله ....
  پاسخ
تشکر شده توسط :
این روی ریل انداختن برنامه داره.
من برای هر واحد وظایف خاصی رو تدوین کردم.
البته این موضوعات بسته به اهداف و نفرات تدوین شده.
فقط می مونه همکاری دوستان. مطمئن باشید که به نتیجه های مطلوبی میرسیم
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia Maya
راستی من متاسفانه اشتباها و به دلیل بی دقتی ( هر چند که همه اسامیی که اعلام آمادگی کرده بودن رو تو یه جدول با بخش های نیاز مندی های سیستم و تخصص ها و علاقه مندی هاداده بودم) خودم اسم حسین عزیز رو (PHP) از قلم انداخته بودم .
همینجا از ایشون عذر خواهی می کنم.
واحد های PHP عزیز :
واحد پژوهش - واحد اطلاع رسانی - واحد توسعه
Smile
  پاسخ
تشکر شده توسط : zoghal php Y.P.Y
من از همین الان در خدمتم!
  پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y
کار قراره از کی شروع بشه ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
تا یکی دور ورز اینده گام اول رو برای هر بخش مشخص میکنم.
البته خوشحال میشم دوستان هم نظراتشون رو بگن که اولین گام برای واحدشون چی باشه بهتره؟
اینجوری چندین فکر تصمیم گرفته و قطعا نتیجش هم بهتره
Smile
  پاسخ
تشکر شده توسط : php

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان