• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از کجا شروع کنم؟؟! واقعا نیازمند راهنمایی هستم
با سلام
خدمت دوستان
من توی اچ تی ام ال و سی اس اس می تونم بگم حرفه ایم
الان هم قالب جوملا و وردپرس طراحی می کنم
بعد یه چند مدتیه رفتم سراغ پی اچ پی و یه مقدار ازش یادگرفتم
یعنی تا این حد که بدونم سینتکسش چطوری و حلقه و این جور چیزاش رو می دونم
یه چیز دیگم هست که این که پی اچ پی اولین زبان برنامه نویسی که میخوام یاد بگیرم .
حالا من می خوام اختصاصی تر رو پی اچ پی کار کنم
اما نمی دونم از کجا شروع کنم
به نظرتون از کجا شروع کنم

ممنون می شم راهنمایی کنید
  پاسخ
تشکر شده توسط :
يه پروژه رو واسه خودتون تعريف كنيد و شروع كنيد به كد نوشتن
  پاسخ
تشکر شده توسط : cyletech zoghal ata8
پروانه پاسخ دوست داشتنی به سوال نوستالژیک شما داد
دوست عزیز عرصه توسعه وب انبوهی از اطلاعات و دانش رو پیش روی شما میگذاره که نیازمند پشتکار و علاقه و خستگی ناپذیری بی اندازه ای کاری که شما باید انجام بدین درست همون چیزی هست که پروانه گفت من فقط چند مورد رو به این اضافه می کنم یک پروژه نسبتا ساده در نظر بگیری خودتون رو درگیر مسائل تکنیکی نکنید مثلا به این فکر نکنید که چجوری به بالاترین امنیت ممکن برسید یا خیلی تکنیکی مثل فلان سایت فعال کار کنید در گام دوم مواردی که در نظر گرفتین با جستجوی اینترنت و استفاده از پروژه بازمتن و انجمن های مثل این پیاده سازی کنید به موازات این اقدامات مستندات پی اچ پی را بر حسب علاقه یا نیاز به یک تاپیک بخصوص مطالعه بفرمائین و همچنین یک کتاب از فروشگاه های نزدیک محل سکونت خودتون تهییه کنید و اون رو هم در اوقاتی حوصله کامپیوتر ندارین مطالعه کنین
اگر سوال یا مشکلی داشتین عزیزان بزرگواری که از اساتید بنده هستند در این انجمن حضور دارند که پاسخ شما رو خواهند داد
پیروز باشی و سربلند
  پاسخ
تشکر شده توسط : cyletech ata8 parvane
منظور رامین و parvane جان تمرین هست. چه برنامه نویسی و چه فیزیک و حسابان همه و همه نیاز به تمرین دارند که لازمه اش رو هم رامین فرمودند (پشتکار و علاقه) . من خودم اول با اسکریپت های ریز و کوچولو شروع کردم مثل ارسال فرم های مختلف به پایگاه داده ، انواع نمایش اطلاعات و ... و الآن رسیدم به جایی که میتونم یکم بیشتر برم جلوتر و رو مباحث مهم تری چون سرعت و امنیت تمرکز کنم. ولی اینکه بطور حرفه ای قبل از PHP ، اچ تی ام ال و سی اس اس بلدید خیلی کمکتون می کنه که خودتون پروژه ای رو به اتمام برسونید. در کنار PHP توصیه می کنم مقداری هم با جاوا اسکریپت آشنایی پیدا کنید.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : ata8
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
نقل قول:اما نمی دونم از کجا شروع کنم
به نظرتون از کجا شروع کنم
یه کوچولو نکته ای هم من بگم / بعلاوه این موارد که دوستان گفتن / اگه به زبان انگلیسی تسلت دارید که خیلی خوبه اگه نه که به کلاسی چیزی هم برید که دونستن زبان انگلیسی تو پیشرفت کارتون (یادگیری زبان برنامه نویسی) خیلی خیلی می تونه کمکتون کنه

در مورد اینکه چه پروژه ای شروع کنی بنظر من ببین به چی نیاز داری و همون رو بنویس که اشتیاقت رو واسه گسترشش از دست ندی
  پاسخ
تشکر شده توسط : cyletech ata8
واقعا ممنون
تحت تاثیر قرار گرفتم از این همه سخاوت و مهربونیتون

طبق اون چیزایی که گفتید
می خوام از یه بلاگ ساده شروع کنم
بعد ببینیم چی میشه

پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان