• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارور mnet/auth_imapnotinstalled
سلام دوستان يه Application وبي به نام Moodle راه اندازي کردم و تنظيمات LDAP رو براي ارتباط با اکتيو دايرکتوري در اون انجام دادام اما وقتي ميخوام با يوزر داميني لاگين کنم روي Browser ارور زيور رو ميده:
mnet/auth_imapnotinstalled

توی خود سایت Moodle در مورد این ارور توضیح زیر رو داده ولی برای سیستم لینوکسی هست در صورتی که من روی ویندوز نصب کردم ایا راهی هست مشکل حل بشه؟ممنون

کد:
This error indicates that there is an error when trying to call imap_open PHP function, that is because you need to configure PHP with the option --with-imap.

For ubuntu user, installing php5-imap may fix the problem

sudo apt-get install php5-imap
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام
وقتی php رو روی ویندوز نصب میکنید فایل php_imap.dll موجود هست فقط باید توی php.ini فعالش کنید. معمولا چیزای کاربردی نیاز به نصب کردن جدا توی ویندوز نداره.
extension=php_imap.dll را یا اصافه کنید یا اگه هست از کامنت خارجش کنید.
  پاسخ
تشکر شده توسط : Hexman
(۱۳۹۵ دى ۱۸, ۰۲:۰۲ ب.ظ)sepehr2121 نوشته: سلام
وقتی php رو روی ویندوز نصب میکنید فایل php_imap.dll موجود هست فقط باید توی php.ini فعالش کنید. معمولا چیزای کاربردی نیاز به نصب کردن جدا توی ویندوز نداره.
extension=php_imap.dll را یا اصافه کنید یا اگه هست از کامنت خارجش کنید.

ممنون از شما

فایل php_imap.dll رو پیدا کردم ولی با Notepad بازش میکنم توش به هم ریخته است..توی php.ini هم قسمتی که extension=php_imap.dll نوشته بود رو پیدا کردم اولش یه دونه ; بود که اونو برداشتم ولی هنوز ارور برقراره.. ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۵ دى ۱۹, ۰۹:۳۷ ق.ظ)Hexman نوشته: ممنون از شما

فایل php_imap.dll رو پیدا کردم ولی با Notepad بازش میکنم توش به هم ریخته است..توی php.ini هم قسمتی که extension=php_imap.dll نوشته بود رو پیدا کردم اولش یه دونه ; بود که اونو برداشتم ولی هنوز ارور برقراره.. ؟

";" پاک کردید، apache رو restart کردید؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان