• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارسال پیامک و وصل شدن به درگاه پیامک
سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز
من این تاپیک رو صرقا برای اینکه از تجربیات شما استفاده کنم میزنم.
خواهشا هر تجربه ای که در این زمینه دارین و باعث میشه کار من سریع تر و بهتر انجام بشه بگین.
تابه حال تو سایت های مختلف ثبت نام کردین و بعد از ثبت نام دیدین که یه اس ام اس به موبایل شما میاد . منم دقیقا میخوام همین کار رو انجام بدم.
میخوام بعد از ثبت نام به طرف یه اس ام اس بره و بگه که تو سات ما ثبت نام کرده.
برای اینکار باید به پنل پیامک وصل بشم.
بهترین روش برای این کار چیه؟
بهترین شرکت برای این کار کدومه که دردسر نداشته باشه و کارم بی دردسر و بدون ارور انجام بشه.
ممنون میشم تو این زمینه کمکم کنین.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۴ بهمن ۲۹, ۰۴:۰۰ ب.ظ)olampiad نوشته: سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز
من این تاپیک رو صرقا برای اینکه از تجربیات شما استفاده کنم میزنم.
خواهشا هر تجربه ای که در این زمینه دارین و باعث میشه کار من سریع تر و بهتر انجام بشه بگین.
تابه حال تو سایت های مختلف ثبت نام کردین و بعد از ثبت نام دیدین که یه اس ام اس به موبایل شما میاد . منم دقیقا میخوام همین کار رو انجام بدم.
میخوام بعد از ثبت نام به طرف یه اس ام اس بره و بگه که تو سات ما ثبت نام کرده.
برای اینکار باید به پنل پیامک وصل بشم.
بهترین روش برای این کار چیه؟
بهترین شرکت برای این کار کدومه که دردسر نداشته باشه و کارم بی دردسر و بدون ارور انجام بشه.
ممنون میشم تو این زمینه کمکم کنین.
سلام. شما باید برای اینکار یک پنل ارسال SMS تهیه کنین که قابلیت وب سرویس هم روش فعال باشه. خود پنل های پیامک حتی نمونه کد ارسال پیام رو هم بهتون میدن که بر اساس اون نمونه کد و با وب سرویس شما میتونین ارسال و دریافت پیامک داشته باشین خیلی خیلی ساده.Blush
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط : kasbookar ayoubsys

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان