• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارسال پیامک فعالسازی اکانت به لیست سیاه
Question 
سلام

میخوام برای فعالسازی اکانت کاربرای جدید از ارسال پیامک استفاده کنم. اما در حالت عادی پیامک به شماره های لیست سیاه ارسال نمیشه (شماره هایی که کاربرها دریافت پیام تبلیغاتی غیرفعال کردن).
گویا یک راهش اینه که درخواست تبدیل شماره تبلیغاتی به شماره خدماتی داد اما این هم لیست شماره هایی که بعدا بهشون پیام ارسال میشه میخواد و برای ثبت نام کاربرای جدید کاربرد نداره

چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خب آقای مهندس شهرکی در این مورد به روش جالب تری عمل کرده میگفت من به کاربر میگم که این کد رو (مثلا عدد رندوم 48930) به این شماره (شماره سامانه پیامک سیستم خودش) پیامک کن.
این روش خوبیش اینه که مشکل مسدود بودن پیامک های تبلیغاتی رو حل میکنه. ضمنا هزینهء پیامک هم البته چیزی نمیشه ولی گردن خود طرفه.
این آقای شهرکی که گفتم شاید بشناسید. البته من که با همه دعوا میکنم با اونم دعوا کردم از فرومش اخراجم کرد Tongue بهرحال گفتم کپی رایتشو رعایت کنیم Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط : mohsenkw
(۱۳۹۶ مرداد ۰۷, ۱۰:۱۷ ق.ظ)mohsenkw نوشته: سلام

میخوام برای فعالسازی اکانت کاربرای جدید از ارسال پیامک استفاده کنم. اما در حالت عادی پیامک به شماره های لیست سیاه ارسال نمیشه (شماره هایی که کاربرها دریافت پیام تبلیغاتی غیرفعال کردن).
گویا یک راهش اینه که درخواست تبدیل شماره تبلیغاتی به شماره خدماتی داد اما این هم لیست شماره هایی که بعدا بهشون پیام ارسال میشه میخواد و برای ثبت نام کاربرای جدید کاربرد نداره

چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟

یکی از راه حل ها این هست که خود کاربر پیامک بده که گفتن .
روش دیگه هم استفاده از سیمکارت برای ارسال پیامک هست Cool
که بصورت خیلی خفن اینجانب پیاده اش کردم
یه وبسرویس تحت وب و یک اپلیکیشن اندروید برای ارسال پیامک ، نیاز داره
demo6.rezaworkshop.ir
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط : vejmad mohsenkw
ممنون از پاسختونHeart
اما این سایت ببینید: reyhoon[dot]com
زمان ثبت نام پیامک میفرسته اما شماره ای که باهاش ارسال شده: 10008625 هست یعنی شماره موبایل نیست، چطور اینکارو میکنه؟Huh
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۶ مرداد ۰۷, ۱۰:۲۵ ب.ظ)mohsenkw نوشته: ممنون از پاسختونHeart
زمان ثبت نام پیامک میفرسته اما شماره ای که باهاش ارسال شده: 10008625 هست یعنی شماره موبایل نیست، چطور اینکارو میکنه؟Huh

اون شماره شماره خدماتی هست
با ارئه ضمانت و چک و سفته و قرارداد میتونید شماره خدماتی بگیرید .
با شماره های خدماتی هم نباید پیامک تبلیغاتی بفرستید
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط : vejmad mohsenkw
(۱۳۹۶ مرداد ۰۸, ۱۲:۱۲ ق.ظ)Reza نوشته:
(۱۳۹۶ مرداد ۰۷, ۱۰:۲۵ ب.ظ)mohsenkw نوشته: ممنون از پاسختونHeart

اون شماره شماره خدماتی هست
با ارئه ضمانت و چک و سفته و قرارداد میتونید شماره خدماتی بگیرید .
با شماره های خدماتی هم نباید پیامک تبلیغاتی بفرستید

آخه چندجا دیدم گفته بود برای گرفتن شماره خدماتی اول باید شماره های مخاطبانی که قرار بهشون پیام بدیم معلوم باشه، اما در این مورد هنوز معلوم نیست به چه شماره هایی قراره پیام بدیم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
یه سرویسی هست خود سرویس دهنده های پنل پیامک ارائه میدن که اگه طرف مسدود کرده بود اس ام اس های تبلیغاتی رو بهش زنگ میزنند و کد رو میخونند
میثم محمودی | انجمن کد ایگنایتر فارسی
--------------------------
هرگز نمي توان با آدمهاي کوچک کارهاي بزرگ انجام داد
  پاسخ
تشکر شده توسط : mohsenkw

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان