• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارسال ایمیل در لوکال هاست
سلام
من از تابع mail در لوکال هاستی که xampp ایجاد کرد استفاده کردم:
<?php
if(mail('[email protected]','a','aa','From: mdgh'))
echo "send";
else
echo 'error';
?>

ولی پیغام خطای زیر را نشان داد :
Warning: mail() [function.mail]: Failed to connect to mailserver at "localhost" port 25, verify your "SMTP" and "smtp_port" setting in php.ini or use ini_set() in F:\XAMPP\htdocs\xampp\mail\01.php on line 2

وقتی به اینترنت متصل بودم این صفحه را لود کردم.
smtp فعال هست و پورت هم آزاده، اصلا امکان ارسال ایمیل از لوکال هاست ممکن هست؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ممکنه
این‌ پیغام میگه نمی تونه به پورت smtp که‌ 25 هست‌ وصل بشه. پس مشکل از smtp هست
  پاسخ
تشکر شده توسط :
باید smtp سرور روی سیستمت داشته باشی.
اگه اشتباه نکنم نسخه کامل Xampp یکی به نام Mercury Mail Transport System داره که باید کانفیگ و فعال بشه.
  پاسخ
تشکر شده توسط : zoghal nasserghiasi mdgh
با تنظیماتی که توی چند سایت دیدم الان میتونم در لوکال هاست اکانت بسازم و به آنها ایمیل ارسال کنم، اما متاسفانه نتونستم به اکانت یاهو و یا جیمیل ارسالی داشته باشم. پیغام send میاد ولی به مقصد نمیرسه.
در هاست رایگانی که از mygig گرفتم هم خواستم به اکانتم در یاهو ایمیل بفرستم، پیغام send اومد ولی به مقصد نرسید. در mygig هم میباست قبلش تنظیماتی انجام میدادم؟
با تشکر
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۸۹ فروردین ۱۹, ۰۱:۵۰ ب.ظ)mdgh نوشته: با تنظیماتی که توی چند سایت دیدم الان میتونم در لوکال هاست اکانت بسازم و به آنها ایمیل ارسال کنم، اما متاسفانه نتونستم به اکانت یاهو و یا جیمیل ارسالی داشته باشم. پیغام send میاد ولی به مقصد نمیرسه.
در هاست رایگانی که از mygig گرفتم هم خواستم به اکانتم در یاهو ایمیل بفرستم، پیغام send اومد ولی به مقصد نرسید. در mygig هم میباست قبلش تنظیماتی انجام میدادم؟
با تشکر

تنظیمات شما فقط تو شبکه محلی جواب میده برای ارسال ایمیل تو اینترنت باید دامین و ای پی داشته باشین.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
هاست رایگانی معرفی میکنید که تابع mail را بتوانم به درستی اجرا کنم.
ممنون
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان