• 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارسال ایمیل به INBOX
با سلام
چه تنظیمات یا کد یا در کل روشی وجود داره که ایمیل هایی که از طریق سایت میفرستیم حتما به INBOX ارسال بشه
من روش های مختلفی رو امتحان کردم مثلا از swiftmailer و . . . هم استفاده کردم ولی بازم تو GMAIL ، اسپم میشه
آیا CONFIG خاصی در CPANEL لازمه
آیا باید با SMTP کار کنم
دنبال یه راهکار تضمینی هستم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دلایل مختلفی وجود داره که ایمیل سرور ها ایمیل های دریافتی اسپم حساب می کنند.

حتما باید از SMTP استفاده کنید.
هدر های استندارد رو ست کنید. (اگر از تولز های swiftmailer استفاده کنید. این کار و انجام میدهند.)

اینها نکاتی هست که برنامه نویس باید رعایت کنه.

اما یکسری نکات دیگه هم هست که بر میگرده به سرور و هاستون که ترجیه میدم در موردش هیچ صحبتی نکنم. چون به هرکی کمک کردم در این زمینه اولین کارش این بود که ایمیل خودم رو اسپم کرد و اسپمر از آب در اومد.

اما یک راه ساده اینه که از کاربرانتون بخواهید که ایمیل های دریافتی رو not spam کنند. بعد از مدتی تو inbox میره.
  پاسخ
تشکر شده توسط : cyletech
البته اين چيزايي كه گفتين خيلي مهمه
ولي يكي از دلايل عمده اين مشكل بر ميگرده به سرويس هاستينگي كه دارين ازش استفاده مي كنيد ....
  پاسخ
تشکر شده توسط :
با سلام

به تنظیمات سرور بر میگیرده و آی پی سرور که اگه اشتراکی باشه کار خراب میشه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
به نظر من پیگیر اینکه حتما می ره این باکس نباش فقط آلرت بده که پوشه اسپم یا ژانک ؟ یا یه همچین چیزایی رو نگاه بندازن
  پاسخ
تشکر شده توسط : zoghal
ارسال ایمیل از طریق سرور سایتت محدودیت داره اگر از یک ip زیاد ایمیل بفرستی حتما spam میشه!
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۱ تير ۱۲, ۰۸:۴۱ ق.ظ)mojtabadj نوشته: ارسال ایمیل از طریق سرور سایتت محدودیت داره اگر از یک ip زیاد ایمیل بفرستی حتما spam میشه!

وب سرور ها فقط محدودیت ارسال در روز یا هفته یا این موارد رو می تونند اعمال کنند.
نه برای ارسال زیاد کاری کنند که ایمیل اسپم بشه.

کلا برای ارسال انبوه ایمیل یکسری قوانین وجود داره که باید رعایت بشه. و بدون شک برای رعایت این قوانین نیاز به این داره کمی هزینه کنید.

هر کسی واقعا نیاز به این مورد داره و حاضره هزینه هاش رو قبول کنه و محتواش هم اسپم (محتوای زرد )محسوب نمیشه. به صورت خصوصی می تونم مشاوره به شرط چاقو بدم. یا سرویس مورد نیازش رو ارائه بدم.
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان