• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارسال ،دریافت و نمایش کد
سلام
من اطلاعات فرم رو که بصورت متن و کد html هست رو وارد یک جدول دیتابایس میکنم که بعد عبور از فیلتر ایمن سازی به شکل زیر ذخیره میشه:
کد:
<p>سلام <strong>mmm </strong>عزیز</p>

<p>شما بعنوان <span style="color:#00FF00">پشتیبان </span>سایت انتخاب شده اید</p>
حالا موقع نمایش این کد ، بصورت زیر نشون داده میشه:
کد:
دوست عزیز سلام
<p>سلام <strong>mmm </strong>عزیز</p> <p>شما بعنوان <span style="color:#00FF00">پشتیبان </span>سایت انتخاب شده اید</p>
در حالی که من میخوام مثلا به این صورت نمایش بده:
سلام دوست عزیز
سلام mmm عزیز شما بعنوان پشتیبان سایت انتخاب شده اید
البته با در نظر گرفتن جوانب امنیت
لطفا راهنمایی کنید.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اگر درست متوجه شده باشم باید بجای دستور htmlentities از دستور strip_tags استفاده کنید
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

صدام: "اگر با ارتش شاه ایران طرف بودیم، یک ماهه جنگ را می بردیم"
http://gulfnews.com/opinion/thinkers/ira...i-1.500997
  پاسخ
تشکر شده توسط : kingblog ayoubsys
ممنون از شما
ولی strip_tags تگ های html رو حذف میکنه
ببینید من از یک ادیتور متنی رو ویرایش میکنم مثلا یک کلمه رو رنگی میکنم ، یک کلمه رو بولد می کنم و ... و بعد از ارسال، بصورت کد اولی که در بالا گذاشتم ذخیره میشه
حالا میخوام همون متن رو بصورت بولد شده و رنگی شده نمایش بدم.
اگه متن ادیتور بدون فیلتر ذخیره بشه همه چی درسته ولی بعد از ایمن سازی بصورت زیر ذخیره میشه:
کد:
&lt;p&gt;سلام &lt;strong&gt;mmm &lt;/strong&gt;عزیز&lt;/p&gt;
&lt;p&gt;شما بعنوان &lt;span style=&quot;color:#00FF00&quot;&gt;پشتیبان &lt;/span&gt;سایت انتخاب شده اید&lt;/p&gt;
و موقع نمایش کد بصورت زیر نشون داده میشه:
کد:
دوست عزیز سلام
<p>سلام <strong>mmm </strong>عزیز</p> <p>شما بعنوان <span style="color:#00FF00">پشتیبان </span>سایت انتخاب شده اید</p>
در حالی که میخوام کدهای html اجرا بشن و متن رو رنگی و بولد شده نشون بدن نه اینکه فقط کدها رو بصورت متنی نشون بدن
امیدوارم درست منظورم رو رسونده باشم
ممنون
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان