• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط بین جدول در سیستم ساده مدیریت نمره
سلام
برای پروژه دانشجویی تصمیم دارم سیستم مدیریت نمره ها بصورت ساده را پیاده سازی کنم.
جدول هایی که ساختم به شرح زیر هستند. فقط نمیدونم جدولی بنام term_course را قرار بدم یا حذف کنم؟

# course
-- id_course
-- name

# term
-- id_term
-- term

# term_course
-- id
-- id_course
-- id_term

#grade
-- id_grade
-- id_course
-- id_term
-- code
-- date
  پاسخ
تشکر شده توسط :
کافیه فک کنم...
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

صدام: "اگر با ارتش شاه ایران طرف بودیم، یک ماهه جنگ را می بردیم"
http://gulfnews.com/opinion/thinkers/ira...i-1.500997
  پاسخ
تشکر شده توسط : a76205
فکر می کنم دانشجو هم ضرورت داره... الان شما برای هر کورس (مثلا جاوا با آی دی 54) فقط یه نمره می تونید بزارید...
علی القاعده باید هر دانشجو در یک کورس مشخص در یک ترم مشخص نمره داشته باشه
یه جدول برای دانشجو باید داشته باشید و آی دی دانشجو رو هم همراه با ای دی کورس و آی دی ترم در جدول grade قرار بدید
  پاسخ
تشکر شده توسط : a76205
(۱۳۹۵ فروردین ۱۰, ۰۱:۲۱ ق.ظ)mo_ali_2005 نوشته: فکر می کنم دانشجو هم ضرورت داره... الان شما برای هر کورس (مثلا جاوا با آی دی 54) فقط یه نمره می تونید بزارید...
علی القاعده باید هر دانشجو در یک کورس مشخص در یک ترم مشخص نمره داشته باشه
یه جدول برای دانشجو باید داشته باشید و آی دی دانشجو رو هم همراه با ای دی کورس و آی دی ترم در جدول grade قرار بدید

تشکر درواقع دانشجو نام کاربری نداره؛ بعنوان پروژه پایانی میخوام تحویل بدم و از طرفی استاد مربوطه میخواد راحت و سریع نمره درج کنه وگرنه از سیستم گلستان دانشگاه استفاده میکرد.

(۱۳۹۵ فروردین ۱۰, ۱۲:۴۵ ق.ظ)Y.P.Y نوشته: کافیه فک کنم...

اگر جدول # term_course نباشه اتفاقی نمیوفته؟ ترم و کورس را میشه از جدول خودشون داخل drop down نمایش داد.

سوال دوم: وقتی استاد برای یکی از ترم ها نمره وارد کرده و بخواد اون ترم حذف بشه چگونه رکوردها کنترل شود و اجازه حذف نده؟ ( تا زمانی که نمره های ترم مربوطه کامل حذف شوند. )
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان