• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اجرای فلش از db
سلام من وقتی با ادیتور ckeditor یک فلش رو آپلود میکنم آدرس اون فلش توی db ذخیره می شه اما وقتی می خواد نشون بده تگ embed رو به صورت رشته در میاره. و تگ رو اجرا نمیکنه

کد پی‌اچ‌پی:
<object height="300" width="400"><param name="allowfullscreen" value="true" /><embed allowscriptaccess="always" height="300" quality="high" src="http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=8651453&server=vimeo.com&show_title=1&show_byline=1&show_portrait=0&color;=&fullscreen=1" type="application/x-shockwave-flash" width="400"></embed></object

در صورتی که اگه همون تگ رو توی یه صفحه دیگه بذاری فلش رو نشون میده.
به نظر شما مشکل چیه؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
کد قسمتی که این کد توش قرار داده میشه رو بذار
  پاسخ
تشکر شده توسط : molana
من متوجه نشدم
این کد داره از توی db خونده میشه .که به صورت رشته نشون میده.
اما اگه همین رو کپی کنیم و توی صفحه pate کنیم فلش مورد نظر رو نشون میده
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خوب ببین شاید خروجی ادرس فلش رو که از دی بی برمیگردونی با یه سری توابع فیلتر میشه؟
مثلا strip_tags یا توابع مشابه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بله درست میگی strip میکنه اما در خروجی تگ ها رو به درستی نشون میده .
خب به نظر شما چاره چیه؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
در حالت کلی نمایش این خروجی رو از دیگر خروجی ها باید تفکیک کنی
روش هاش بستگی به کدت داره
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام
ببینید من از ادیتور ckeditor استفاده می کنم و وقتی embed tag رو در پنجره مربوطه past میکنم و ارسال رو میزنم .وقتی توی db تگ رو نگاه کنیم .اون رو srtip کرده.
اما وقتی خروجی می گیریم تگ ها رو به درستی نشون میده ولی به صورت یک رشته یعنی به جای اینکه مثلا فایل ویدیویی رو نشون بده این رو بر میگردونه
کد پی‌اچ‌پی:
<object height="300" width="400"><param name="allowfullscreen" value="true" /><embed allowscriptaccess="always" height="300" quality="high" src="http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=8651453&server=vimeo.com&show_title=1&show_byline=1&show_portrait=0&color;=&fullscreen=1" type="application/x-shockwave-flash" width="400"></embed></object
که البته این تگ هم هیچ مشکلی نداره و اگر همین رشته رو در جای دیگری(حتی در همون صفحه ) قرار بدیم ویدئو رو نشون میده.
مشکل من همینه
چرا تگ رو به صورت رشته بر میگردونه. و اجرا نمیکنه؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
escape کرده
از چه فریمورکی استفاده میکنی؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
codeigniter
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ببین من چیزی واسه CI پیدا نکردم. تو سیمفونی وقتی میخای یک چیزی رو echo کنی قبلش escape میکنه( فقط تو view) و برای اینکه مشکل تو پیش نیاد آدم باید اینجوری بنویسه:
کد پی‌اچ‌پی:
echo $sf_data->getRaw('flash_movie'); 
احتمال قوی مشکل تو هم همینه. تو فروم سی آی بپرسی سریع بهت میگن
  پاسخ
تشکر شده توسط : scooter

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان