• 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ابزار جدید کلیدواژه گوگل
#1
سلام دوستان،

سال ها پیش یک ابزار آزمایشی با موضوع کلیدواژه عرضه شد. چندی نگذشت که نسخه کامل آن را هم عرضه کردند. کار آن ابزار طوری بود که اگر کلیدواژه ای به همراه آدرس یک وب سایت می دادید اطلاعات جالبی اعم از: تعداد جستجو ها در ماه، مرغوبیت و ... را در اختیار ما قرار می داد.
با اینکه آن ابزار همچنان به قوت خود باقیست اما یک ابزار دیگه با همان موضوع اما کارایی بهتر و جذاب تر چندی پیش از طرف گوگل عرضه شد!

ابزار جدید کلید واژه گوگل بسیار پیشرفته تر و جذاب تر نسبت به ابزار قبلی می باشد. اما متاسفانه فعلا در نسخه آزمایشی به سر می برد که طبق گفته گوگل "تا چند ماه دیگر نسخه کامل آن را همراه چند امکان جدید عرضه خواهیم کرد".

نحوه ی کار با این ابزار
- وارد این آدرس شوید و قبل از جستجو توضیحاتی که در بالای صفحه داده شده را مطالعه کنید.
- در فیلد Website ادرسی همانند example.com وارید کنید.
- در فیلد With words or phrases هم کلمات کلیدی را وارد کنید که میخواهید بر اساس آنها جستجو شود. دقت کنید که کلمات باید با "کاما" از هم جدا شوند!

و اما بهترین قسمت این ابزار فوق العاده!
اگر دقت کرده باشید در زیر فیلد ها متن Or see top keywords across all categories قرار دارد که با کلیک بر روی آن، صفحه بصورت ایجکس بروز می شود و اطلاعات جدیدی در اختیار شما قرار می دهد.
درسته! شما می توانید یک لیست کامل از موضوعات اینترنتی را مشاهده کنید که با کلیک بر روی هر کدام کلمات کلیدی خاص، معروف و زیاد جستجو شده را می توانید بیابید.

امکان اضافه کردن کلمات کلیدی مورد علاقه خود به لیست چرکنویس
یکی دیگر از بهترین امکاناتی که در این ابزار می توان مشاهده کرد، لیست کردن کلمات کلیدی می باشد که بسیار کار کاربران را راحت کرده است. زیرا کاربران مایل هستند کلماتی که مورد علاقه شان است را ذخیره کنند و هیچوقت از یاد نبرند!
حال می توانیم کلمه کلیدی مورد علاقه خود را بیابیم و با تیک زدن مربع کنار آن و بعد با کلیک بر روی Save to draft آن را به لیست چرکنویس خود اضافه کنیم.

در این ابزار امکانات جالب دیگری هم پیدا می شود که کار را برای کاربران خود آسوده کرده است.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : molana oia Na3r


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان