• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا از +1 گوگل استفاده می کنید؟
سلام،
گوگل خیلی خدمات خوبی به وبمستر ها میده و همین باعث شده به سرویس های دیگه اش هم علاقه مند بشم. البته بگم که هیچوقت گوشیش رو نمی خرم! فقط خدمات اینترنتیش خوبه. تا وقتی HTC هست گوگل و مایکروسافت باید برن غاز بچرونن! Tongue

میگم شما از +1 گوگل استفاده می کنید؟ من چند وقت پیش که خبرش برام ارسال شد سریعاً نصبش کردم و یکبار استفاده کردم. بنظرم چیز خوبیه. یه چیزی شبیه LIKE خودمونه ولی با این تفاوت که باعث افزایش کیفیت نتایج گوگل میشن و همینطوری در کنارش به رتبه سایت ها هم می کنه و خیلی مزایای دیگه. فرض کن. صد نفر تو نتایج رو صفحات مختلف سایتت +1 بدن. خب گوگل مگه میشه نشماره تعداد +1 های یک سایت رو؟! مطمئناً میشماره و یه کاری باهاش می کنه و کاری جز ... نیست.

نظر شما در رابطه با این خدمت گوگل چیه؟
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
شما چی رو نصب کردید؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
HTC !!! مایکروسافت !!! اندروید!!!! چه ربطی داشتنBig Grin

http://www.google.com/+1/button/
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:HTC !!! مایکروسافت !!! اندروید!!!! چه ربطی داشتن
گوشی گوگل رو با اینا مقایسه کردم. گفتم هیچی نیست در مقابل اینا!

نقل قول:شما چی رو نصب کردید؟
+1 گوگل
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
گوگل که گوشی نداره سیستم عامل داره
روی HTC هم هم روش ویندوز موبایل نصب میشه هم اندروید ( سیستم عامل گوگل)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:گوگل که گوشی نداره سیستم عامل داره
روی HTC هم هم روش ویندوز موبایل نصب میشه هم اندروید ( سیستم عامل گوگل)
نه انگار اطلاعات بالاست! Tongue خب راستش مطمئن نیستم که گوشی داره حتماً یا نه ولی قبلاً توی یکی از سایت های خبری مشهور شاید وین بتا بود! (نمیدونم) داشت روی یه تصویر بحث می کرد که می گفت این گوشی آینده گوگله. خیلی هم زشت بود! رنگشم طوسی بود.
اول بگم که من میمیرم واسه اندروید. هیچی اندروید نمیشه برای من. حرف نداره. آره خب ، نصب میشه ولی من اصلاً در مورد سیستم عامل های موبایل حرف نزدم ها! فقط HTC گفتم! ممکنه خدمات رسانیش باشه. ممکنه طراحی هاش باشه. ممکنه ایده هاش باشه ... حالا خودت گوشیت چیه؟ Cool بی تعارف گوشیه من 5700 Express Music که بابام خریده Sleepy Blush
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من از بدو اینکه گوشی داشتم یه گوشی k750 بیشتر ندارم Big Grin هنوزم همونه Big Grin
ماله اون موقست که k750 تازه اومده بود توی بازار - یادش به خیرCool
اطلاعاتم هم به خاطر این هست که به سمت برنامه نویسی وب برای مویال رفتم یه مقدار اطلاعات توی این زمینه دارم
  پاسخ
تشکر شده توسط : cyletech
(۱۳۹۰ خرداد ۱۹, ۱۰:۵۲ ق.ظ)admin نوشته: من از بدو اینکه گوشی داشتم یه گوشی k750 بیشتر ندارم Big Grin هنوزم همونه Big Grin
ماله اون موقست که k750 تازه اومده بود توی بازار - یادش به خیرCool
اطلاعاتم هم به خاطر این هست که به سمت برنامه نویسی وب برای مویال رفتم یه مقدار اطلاعات توی این زمینه دارم

قربونت رفیق. از آدمای رک و راستگو خیلی خوشم میاد. Heart
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:خب راستش مطمئن نیستم که گوشی داره حتماً یا نه ولی قبلاً توی یکی از سایت های خبری مشهور شاید وین بتا بود! (نمیدونم)
یه زمانی خبر رسانه ها این بود که گوگل داره گوشی میزنه ولی اتفاقی که افتاد این بود که گوگل آندروید رو معرفی کرد که سیستم عامل گوشی بود. در حقیقت منظور از گوشی های گوگل گوشی هایی هست که با آندروید کار میکنن...
The difference between stupidity and genius is that genius has its limits. - Albert Einstein

"SUCCESS IS NOT A DESTINATION , IT'S A JOURNEY"
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : cyletech

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان