• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آپلود سایت
سلام. صفحه ی اصلی سایتم رو درست کردم ، میخواستم نظرتونو در موردش بگید تا اشکالاتم رو بدونم و بعد ادامه شو انجام بدم . حالا از یه هاست رایگان استفاده کردم و یک دامین ایجاد کردم . ولی نمیدونم فایلهامو کجا آپلود کنم ؟
import website ؟
fttp access ؟ برای این هم نرم افزار میخواد ؟
و برای پایگاه :
phpmyadmin؟
import database ؟
و برای اتصال به دیتابیس به جای localhost ، user و pass چی وارد کنم؟
تو انجمن جستجو کردم، موردی پیدا نشد .
اولین بارمه . pleaseeeeee ...
آرام باش ؛ توكل كن ؛ تفكر كن و سپس آستينها را بالا بزن , آنگاه دستان خداوند را خواهي ديد كه زودتر از تو دست به كار شده است.امام علي عليه السلام.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
کلیه فایلهایی رو که ساختی یا از فایل منیجر هاست یا با استفاده از filezilla پورت FTP به پوشه htdocs یا public_html یا www آپلود کنید.

برای دیتابیس توسط phpmyqdmin یک دیتابیس بسازید و دیتابیس لوکالتون رو توش ایمپروت کنین .
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط : hamid_80386 pary_daryayi
ولی از هاست رایگان استفاده نکنید، بیشترشون اصلاً ftp ندارن، فقط file manager داره

یه هاست بگیرید که تعداد دیتابیس هایی که میتونید بسارید نا محدود باشه

subdomain هم نامحدود

یه هاست و دامین 100 مگی معمولی (مثلاً از پنل پویا سازان)، تقریبا میشه سالی 30 تومان...

اینطوری حرفه ای تر میتونید تمرین کنید...
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط : pary_daryayi
نقل قول:سلام. صفحه ی اصلی سایتم رو درست کردم ، میخواستم نظرتونو در موردش بگید تا اشکالاتم رو بدونم و بعد ادامه شو انجام بدم . حالا از یه هاست رایگان استفاده کردم و یک دامین ایجاد کردم . ولی نمیدونم فایلهامو کجا آپلود کنم ؟

سی پنله؟
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
نقل قول:یه هاست و دامین 100 مگی معمولی (مثلاً از پنل پویا سازان)، تقریبا میشه سالی 30 تومان...
درسته . آخه حدودا 2 ماه دیگه تمومش میکنم. میخواستم الان یک لحظه صفحه ی اصلی رو نشون بدم. من از ugig.ir دارم استفاده میکنم .بخش cpanel هم داره .
filezilla رو هم نصب کردم. یوزر و پسوورد و host و port رو هم در قسمت filezilla وارد کردم و پیام successfull داد. حالا پوشه ای که تو htdoc دارم رو آوردم desktop.
پوشه و فایل ها رو تک تک باید آپلود کنم ؟
یا پوشه رو zip کنم و راست کلیک و آپلود؟
آرام باش ؛ توكل كن ؛ تفكر كن و سپس آستينها را بالا بزن , آنگاه دستان خداوند را خواهي ديد كه زودتر از تو دست به كار شده است.امام علي عليه السلام.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:پوشه و فایل ها رو تک تک باید آپلود کنم ؟
یا پوشه رو zip کنم و راست کلیک و آپلود؟

نه، نباید ZIP کنید

باید با filezilla کانکت بشید، بعد برید و همه فایل هاتون رو تو پوشه public_html هاست کپی کنید (البته اگه لینوکس باشه هاستتون، در مورد ویندوز اطلاعاتی ندارم که اسم پوشه همینه یا نه...)

دیتابیس رو هم که از جدول ها تو لوکال با phpmyAdmin برید Export بگیرید و بعد تو PhpMyAdmin هاست، تو دیتابیسی که میسازید import کنید، به تنظیمات دیتابیس تو فایل config هم دقت کنید که اسم دیتابیس رو باید به اسم جدید دیتابیسی که تو phpmyAdmin هاست ساختید، تغییر بدید...

احسان حرف خوبی زد، هاستتون Cpanel هست؟
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
نقل قول:اید با filezilla کانکت بشید، بعد برید و همه فایل هاتون رو تو پوشه public_html هاست کپی کنید (البته اگه لینوکس باشه هاستتون، در مورد ویندوز اطلاعاتی ندارم که اسم پوشه همینه یا نه...)
کپی ؟ ولی یه آموزشی تو اینترنت دیدم که گفته باید آپلود کنید فایلها رو .
نقل قول:به تنظیمات دیتابیس تو فایل config هم دقت کنید که اسم دیتابیس رو باید به اسم جدید دیتابیسی که تو phpmyAdmin هاست ساختید، تغییر بدید...
به جای locall , pass و یوزر چی بزارم ؟
نقل قول:احسان حرف خوبی زد، هاستتون Cpanel هست؟
وقتی کانکت میشم قسمت cpanel هم داره . منظورتونو متوجه نمیشم .

این عکسو ببینید . مگه نباید تک تک فایلهای داخل پوشه هامو آپلود کنم؟
پوشه ای که گفتید public_html هم دیدمش . ولی کپی نمیشه باید آپلود کنم دیگه . درسته ؟ تک تک ؟

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

پاسخ
تشکر شده توسط :
باید بری توی اون فولدر public_html ، بعد همه فایلهایی که میخوای آپلود کنی.
« معمولا پیش فرض یه فایل ایندکس اون تو هست »

برای آپلود هم آره تک تک !!
البته نرم افزار filezilla قابلیت اینو داره که همه فایل ها رو با هم انتخاب کنی و upload رو بزنی و خودش لیست درست میکنه و آپلود میکنه .

« یه نکته ی دیگه هم اینه که بعضی هاست ها یه امکانی دارن که شما سایت رو به صورت یه فایل zip شده آپلود میکنی و خودش extract میکنه
( اون هاست هایی که من کار کردم همه داشتن ) »

توی رایگان ها youhosting این امکان رو داره ( اگه بازم اکانت رایگان میده البته )
  پاسخ
youhosting بعد از چند مدت خطای ram میده .
هاستهای رایگانه خوب که من میشناسم
000webhost.com
byethost.com هست
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
برای import کردن دیتابیس تو قسمت cpanel یه قسمتی داره بنام import database . اینجا باید import‌ بشه ؟ از طریق filezilaa که نیست .و در قسمت user و pass چی وارد کنم ؟ آخه خودش قبلش اسم یوزر رو گذاشته
اینم تصویرش

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان