• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آپدیت اطلاعات کاربر
سلام
تو صفحه اطلاعات شخصی کاربر قسمت اطلاعات شخصی ، مشخصاتش توی تکست باکس نمایش میده که بتونه اونارو تغییر بده
اما نمیدونم وقتی که روی دکمه ویرایش اطلاعات میزنه و به صفحه ای که کد آپدیت رو توش نوشتم منتقل میشه اون اطلاعات تغییر یافته رو چجوری به اون صفحه منتقل کنم که در نهایت توی کد آپدیت بشینه و بعد هم تو دیتابیس تغییر کنه

کد صفحه پنل شخصی:
کد پی‌اچ‌پی:
include("connect db.php");

$sql "SELECT * FROM users WHERE user='".$_SESSION['username']."'";

$result $conn->query($sql);

if (
$result->num_rows 0) {

$x=0;
        while(
$row $result->fetch_assoc()){

?>

<span style="text-align: right; color: #737373; font-size: 15px; width: auto;">اطلاعات شخصی</span><br><br><br>

<tr style="background-color: #AAADB0;"><td colspan='2'>نام و نام خانوادگی :<span style='font-size:14px;color:#5D595F;'>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<input type='text' value="<?php echo $row['name'];?>"/>
            </span></td></tr><tr style="background-color: #AAADB0;"><td> تاریخ تولد : <span style='font-size:14px;color:#5D595F;'>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<input type='text' value="<?php echo $row["date"];?>"/>
            </span></td><td>کد ملی :<span style='font-size:14px;color:#5D595F;'>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<input type='text' value="<?php echo $row["code"];?>"/>
            </td></tr>
        <tr align="center"><td colspan="2">
        <span style="text-align: right; color: #737373; font-size: 15px;">اطلاعات حساب کاربری</span>
        </td></tr>

<tr style="background-color: #AAADB0;"><td>نام کاربری : <span style='font-size:14px;color:#5D595F;'>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<?php echo $row["user"];?>
            </span></td><td>پست الکترونیکی : <span style='font-size:14px;color:#5D595F;'>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<input type='text' value="<?php echo $row["email"];?>"/>
            </td></tr>

<tr align="center"><td colspan="2">
        <span style="text-align: right; color: #737373; font-size: 15px;">اطلاعات تکمیلی</span>
        </td></tr>

<tr style="background-color: #AAADB0;"><td> شماره همراه :<span style='font-size:14px;color:#5D595F;'>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<input type='text' value="<?php echo $row["mobile"];?>"/>
            </span></td><td>شماره ثابت :<span style='font-size:14px;color:#5D595F;'>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<input type='text' value="<?php echo $row["tel"];?>"/>
            </span></td></tr><tr style="background-color: #AAADB0;"><td align="left">آدرس محل سکونت :<span style='font-size:14px;color:#5D595F;'>&nbsp;&nbsp;&nbsp;</td><td><textarea id="address" name="address" rows="10" cols="30"><?php echo $row["address"];?></textarea>
            </span></td></tr> <tr><td><a href='specs.php?user=".$row["user"]."'><input type='button' value='ویرایش اطلاعات' />
                </a></td></tr>
            </form>
        <?php

}

echo 
"</table>";

}

$conn->close();

?>

و کد صفحه ی specs.php :
کد پی‌اچ‌پی:
<!DOCTYPE HTML>

<
html>

<
head>
    <
title></title>
</
head>

<
body>

<?
php

if((isset($_GET['user'])))
                {

$servername "localhost";
$username "root";
$password "";
$dbname "zafar";

$conn = new mysqli($servername$username$password$dbname);

if (
$conn->connect_error) {
    die(
"Connection failed: " $conn->connect_error);
}

$user=$_GET['user'];

$sql "UPDATE users SET ...  WHERE user = $user";

if (
$conn->query($sql) === TRUE) {
    echo 
"Record updated successfully";
} else {
    echo 
"Error updating record: " $conn->error;
}

$conn->close();

}
?>

</body> 
[عکس: ngt_sfsbfnhgmhj.jpg]
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خب بفرست به صفحه اپدیتت دیگه و اونجا هم اپدیت کن
منظورت رو کامل نفهمیدم اصلا
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ببین دوست گلم
من وقتی به عنوان یک کاربر روی دکمه ویرایش اطلاعات میزنم طبق کدی که بالا گذاشتم منتقل میشم به صفحه specs.php
حالا فرض کن من اسمم رو و کد ملیم رو تغییر دادم
منظورم اینه چطور این اسم و کد ملی جدید رو با زدن کلید ویرایش اطلاعات به صفحه specs.php منتقل کنم و اونجا تو کد آپدیت قرار بدم که تو دیتابیس تغییر کنه

نمونه اش مثلا وقتی دکمه ویرایش اطلاعات رو میزنم با استفاده از متد GET مقدار user به صفحه specs.php ارسال میشه
حالا من این اطلاعات فرم رو چطور به اون صفحه انتقال بدم؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام،
از تگ <form> استفاده کن. توی کدهات فرم رو بستی، ولی باز نکردی اصلا.

کد:
<form method="POST" action="speces.php">

با این کد مقادیری که توی input گذاشتی با استفاده از POST ارسال میشه به صفحه speces.php
بعد توی اون صفحه با استفاده از $_POST میتونی بخونی مقادیر ارسال شده رو. مثلا:

کد پی‌اچ‌پی:
echo $_POST['address']; 

اگر سوالت رو اشتباه فهمیدم بیشتر توضیح بده.

اینم یه مثال
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : ayoubsys
سلام علا عالم فلکی عزیزHeartHeartHeartHeart
مرسی از لطفت

نه FORM گذاشته بودم ولی بالاترش بودBig Grin
من قسمتی از کدم رو اینجا گذاشتم ولی متد action‌ رو خالی گذاشته بودمDodgy

امتحان میکنم ببینم اگه به مشکل خوردم باز از تجربه عزیزان استفاده میکنمHeartHeartHeart
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اقا اینکه درست شد
دست هر دو عزیز درد نکنه
حالا یه مشکل دیگهHuh
میخوام وقتی طرف روی دکمه ویرایش اطلاعات زد قبل اونکه بره تو صفحه spesc.php با کمک confirm جاوا اسکریپت از کاربر بپرسه که قصد تغییر اطلاعات رو داره یا نه، اگه تایید کرد بعد بره توی صفحه spesc.php و اگه کنسل زد توی همون صفحه پنل کاربریش بمونهDodgy
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان