• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش php
دوستان من یه طراح سایت با وردگرس هستم و سئو کار هم می باشم.
علاقه زیادی به یاد گیری یک زبان برنانه نویسی دارم
اندروید بهتره یا php با توجه به حوزه کاری من؟؟؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اول اینکه اندروید یه پلتفرم هست که تحت زبان های مختلف میشه براش برنامه نویسی کرد مثلا به صورت native با زبان جاوا براش برنامه نویسی میکنن و PHP یک زبان هست که برنامه های تحت وب میشه باهاش نوشت.

بهتر بودن اگر منظورتون بازار کارش هست که هر دو تقریا بازار کار خوبی دارند همچنین با توجه به اینکه وردپرس کار هستید قاعدتا یادگرفتن php میتونه بهتون کمک کنه تا بیشتر با این cms آشنا بشید

موفق باشید
  پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y Reza mahsabk
(۱۳۹۶ خرداد ۲۲, ۰۱:۳۳ ق.ظ)payam نوشته: اول اینکه اندروید یه پلتفرم هست که تحت زبان های مختلف میشه براش برنامه نویسی کرد مثلا به صورت native با زبان جاوا براش برنامه نویسی میکنن و PHP یک زبان هست که برنامه های تحت وب میشه باهاش نوشت.

بهتر بودن اگر منظورتون بازار کارش هست که هر دو تقریا بازار کار خوبی دارند همچنین با توجه به اینکه وردپرس کار هستید قاعدتا یادگرفتن php میتونه بهتون کمک کنه تا بیشتر با این cms آشنا بشید

موفق باشید

ممنون راهنمایی خیلی خوبی بود. به نظرتون با مشاهده ویدئو های آموزشی در سطح نت نیازی به کلاس رفتن نیست؟ ویدئو های پروژه محور
  پاسخ
تشکر شده توسط :
برای یادگرفتن php منابع آموزشی زیادی هست حالا چه مقاله چه ویدئو، به نظرم نیازی به کلاس و آموزشگاه و ... نیست فقط یکم پشت کار میخواد
  پاسخ
تشکر شده توسط :
آموزشگاه بیرون اگه خوب باشه قطعا سریعتر یاد میگیرید و اگر خودتون علاقه مند هستید می تونید با ویدیو و آموزش های موجود در وب یادبگیرید.

من به جرات بهتون بگم که شما در هر زبانی یا هر حرفه ای متخصص بشید کار و حقوق خوب وجود داره اما نکته مهم اینه که علاقه خودتون چیه
میثم محمودی | انجمن کد ایگنایتر فارسی
--------------------------
هرگز نمي توان با آدمهاي کوچک کارهاي بزرگ انجام داد
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان