• 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش بسیار ساده sql برای تازه کارا
با سلام من یک آموزش بسیار ساده آماده کردم برای خیلی مبتدی ها هر چند که خودمم مبتدی هستم فایل txt آموزش ضمیمه شده با آروزی موفقیت برای شما Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedHeartHeart

فایل‌های پیوست
.txt   Amooze_SQL.txt (اندازه 3.2 KB / تعداد دانلود: 41)
  پاسخ
تشکر شده توسط : mamali_rush sahar68 webnevesht
ممون از آموزشتون. چندتا نکته:
۱- در آخر آموزش گفتید که برای آموزش بیشتر به این ساید برید ولی آدرس سایتی را نگفتید.
۲-پیشنهاد می کنم که اون مطالب را در پست های انجمن قرار بدید تا بقیه هم اگر نظری دارند و یا قصد کمک دارند بتونند همکاری کنند.Smile
سالهــــا مـــــى گــــــذرد، حادثه ها مى آید
انتظـــــار فـــــــرج از نیمـــــه خــــــرداد کشم

[عکس: ShowPicture.aspx?ID=52750d12-5d92-4286-9...height=100]
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia
اون سایت که گفتم این بود که توی فایل تکست نوشتم و ضیمیه کردم و خیلی ممنونم از نظرتون استاد محترم و در ضمن میشه بگید چه طوری می تونم این موضوع رو پست کنم

فایل‌های پیوست
.txt   SITE.txt (اندازه 31 بایت / تعداد دانلود: 9)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
هیچی همین مطالب توی فایل های text را کپی کنید و یک تاپیک تازه توی انجمن MySql برای این موضوع ایجاد کنید و در آنجا past کنید. بعد بقیه هم می تونند پست شما را ادامه بدند.
سالهــــا مـــــى گــــــذرد، حادثه ها مى آید
انتظـــــار فـــــــرج از نیمـــــه خــــــرداد کشم

[عکس: ShowPicture.aspx?ID=52750d12-5d92-4286-9...height=100]
  پاسخ
تشکر شده توسط : game100
(۱۳۹۲ آبان ۲۹, ۱۰:۰۴ ب.ظ)shgninc نوشته: هیچی همین مطالب توی فایل های text را کپی کنید و یک تاپیک تازه توی انجمن MySql برای این موضوع ایجاد کنید و در آنجا past کنید. بعد بقیه هم می تونند پست شما را ادامه بدند.

با شه چشم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام علیکم
آقا من دیتابس را با نرم افزار wapm از قسمت php my admin دیتابیسو ساختم .
بعد تو خود کامپیوترم کار میکنه این دیتابیس ولی مخوام تو c panel سایت آپلود کنم بلد نیستم هرکی می تونه راه نماییم کنه هرچه زود تر
ممنون
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بايد از كل ديتا بيس خودت از منوي EXPORT يه نسخه پشتيبان بگيري كه اون فايل با فرمت YOUR-NAME.sql ذخيره ميشه .
بعد شما بايد همين فايل دانلود شده رو توي Cpanel از قسمت IMPORT اين فايل درون ديتا بيس خود از طريق php my admin
آپلود كني اين گزينه ها همش تويه php my admin هستش هم توي Wamp Server هم توي Cpanel .
Heart
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان