• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزشگاه برنامه نویسی php
دوستان عزیز ساکن تهران آموزشگاه معتبر با اساتید خوب برای یادگیری php در سطح پیشرفته سراغ دارند معرفی کنند؟
با تشکر
  پاسخ
تشکر شده توسط :
هر جا میری برو فقط آموزشگاه سایت برنامه نویس نرو.

من برای امنیت ثبت نام کردم
هر جلسه ۴ ساعت بود.
۴۵ دقیقه از زمان کلاس گذشته بود که آقا تشریف آوردن
و ۴۰ دقیقه زودتر از زمان کلاس تموم کردن

و در تمام این مدت فقط یه مبحث رو گفتن که sql injection بود و ساده ترین بخش امنیت بود.

یکی دیگه از دوستانم هم الان داره می ره کلاسشون (بدون اینکه با من مشورت کنه رفته ثبت نام کرده)
الان هم مثل سگ پشیمونه

توی بحث های حرفه ای ایشون نصف بیشتر برنامه نویسی رو سمت دیتابیس انجام میدن که خب هیچ احمقی در تمام دنیا اینکارو نکرده (بدون اغراق)

خلاصه توی انتخاب کلاس دقت کن و اگه کلاسی پیدا کردی که شنیدی مناسبه حتمن توی این فروم یا فروم های دیگه با بقیه مشورت کن و بعد ثبت نام کن
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط : [email protected] farhadfery
یه چیز جالب بگم که منم دوره ی مقدماتی php رو همین آموزشگاه رفتم، ینی در حد بنز پیچوند.
هر بارم به مشکل بر میخوردم و ازش سوال میپرسیدم میگفت اینا پیشرفته س، باید دوره mvc رو بیای اونجا یاد میدیم.
حالا هم در به در دنبال آموزشگاهمو کارم به شدت گیره، باید به صورت فشرده این دوره رو بگذرونم.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
زده به سرم آموزشگاه بزنم Cool
راستی اوضاع شهریه و ایناش چه طوریه؟
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط : M.J
تو روحشون Smile))
همینجا با یکی صحبت کن که به صورت خصوصی یاد بگیری. اگه عجله داری اینطوری بهتره به نظرم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۳ اردیبهشت ۳۱, ۰۵:۳۴ ب.ظ)Reza نوشته: زده به سرم آموزشگاه بزنم Cool
راستی اوضاع شهریه و ایناش چه طوریه؟

اگه همین هفته میزنید من اولین نفریم که میام.

(۱۳۹۳ اردیبهشت ۳۱, ۰۵:۳۶ ب.ظ)molana نوشته: تو روحشون Smile))
همینجا با یکی صحبت کن که به صورت خصوصی یاد بگیری. اگه عجله داری اینطوری بهتره به نظرم

فکر جیب ما هم بکن.طرف میخواد ساعتی چقد بگیره؟؟؟
اصن کو اون کسی که بخواد یاد بده،از دیروز تا الان که خبری نیست.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
به نظر من آموزشگاه نرید. من کسی رو ندیدم راضی باشه. خدا رو شکر زمان ما آموزشگاه برای آموزش php نبود ( همون کتاب فارسیش هم نبود) (اسمایلی خیلی وقته اینکاره اینا Big Grin )
برای آموزش خصوصی هم پیدا کردن فردی که بخواد وقت بزاره و مسلط باشه کار سختیه. من بعضی وقتها وقت میزارم برای آموزش ولی خب سعی می کنم قیمت جوری باشه که طرف مقابل از لحاظ مالی فشار نیاد ولی باز هم هزینه میره بالا. ولی خودتون وقت بزارید مقاله بخونید کتاب بخونید خیلی بهتر می تونید یاد بگیرید. کسی که بتونه خودش یاد بگیره می تونه برنامه نویس موفقی بشه
  پاسخ
تشکر شده توسط : undefined [email protected]
(۱۳۹۳ خرداد ۰۱, ۱۰:۳۱ ق.ظ)admin نوشته: به نظر من آموزشگاه نرید. من کسی رو ندیدم راضی باشه. خدا رو شکر زمان ما آموزشگاه برای آموزش php نبود ( همون کتاب فارسیش هم نبود) (اسمایلی خیلی وقته اینکاره اینا Big Grin )
برای آموزش خصوصی هم پیدا کردن فردی که بخواد وقت بزاره و مسلط باشه کار سختیه. من بعضی وقتها وقت میزارم برای آموزش ولی خب سعی می کنم قیمت جوری باشه که طرف مقابل از لحاظ مالی فشار نیاد ولی باز هم هزینه میره بالا. ولی خودتون وقت بزارید مقاله بخونید کتاب بخونید خیلی بهتر می تونید یاد بگیرید. کسی که بتونه خودش یاد بگیره می تونه برنامه نویس موفقی بشه

خب حالا شما میتونید همون کتاب و مقاله شو معرفی کنید، چیزی باشه که ارزش وقت گذاشتن داشته باشه، مطالب کاربردی، مثالای خوب و از همه مهمتر بیان نویسنده
  پاسخ
تشکر شده توسط :
گرون که هست. شکی نیست. فکر می کنم الان ساعتی حداقل ۳۰ تا ۶۰ تومن می گیرن
ولی خب اگه خیلی سریع میخای این بهترین راهه
ولی اگه وقت داری با وحید موافقم
آموزش دو جلدی انتشارات ناقوس کتاب خوبیه
برای شروع خیلی عالیه به نظرم
بعد اینکه بهترین کمک اینه که یه پروژه رو شروع کنی و بعد بر اساس نیاز هات یاد بگیری (البته بعد از خوندن اون کتابا)
  پاسخ
تشکر شده توسط : admin [email protected]
(۱۳۹۳ خرداد ۰۱, ۱۰:۴۴ ق.ظ)[email protected] نوشته:
(۱۳۹۳ خرداد ۰۱, ۱۰:۳۱ ق.ظ)admin نوشته: به نظر من آموزشگاه نرید. من کسی رو ندیدم راضی باشه. خدا رو شکر زمان ما آموزشگاه برای آموزش php نبود ( همون کتاب فارسیش هم نبود) (اسمایلی خیلی وقته اینکاره اینا Big Grin )

خب حالا شما میتونید همون کتاب و مقاله شو معرفی کنید، چیزی باشه که ارزش وقت گذاشتن داشته باشه، مطالب کاربردی، مثالای خوب و از همه مهمتر بیان نویسنده

همون کتاب که مولانا گفت خوبه.
خوندن راهنمای خود php خیلی کمکت می کنه
خوندن مقاله های انگلیسی که توی نت هست
شروع یک پروژه
مشاهده و تجزیه و تحلیل نرم افزارهای بازمتن
استفاده از فریم ورکها

فقط باید همیشه به روز باشی. نت گردی خوندن مقالات و ابزارهای جدیدی که میاد خیلی می تونه بهت کمک کنه (منظورم از نت گردی بیشتر مطالب انگلیسی هست تا فارسی)
  پاسخ
تشکر شده توسط : [email protected]

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان