• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آداب معاشرت
یه لینکی بود در مورد آاداب معاشرت در ویکی پدیا
روی من که خیلی تاثیر گذاشت و بعضی از اشتباهاتم رو در معاشرت درک کردم
پیشتهاد می کنم بخونید
http://fa.wikipedia.org/wiki/ویکی‌پدیا:آداب_معاشرت
  پاسخ
تشکر شده توسط : undefined Reza Y.P.Y masoudmanson
باز نمیشه که...
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
لینک اصلاح شد
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خییییییییییییییلللللللللللللییییییییییییی خوب بود Big Grin
مرسی وحید جان
بشه که هممون این موارد رو رعایت کنیم Tongue
W H A T E V E R   Sleepy 
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خودم یه چند روز پیش بهش برخورد کردم هرچند برای ویکی پدیا هست ولی موارد خوبی رو اشاره کرده. بقیه صفحاتش هم خیلی خوبه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
این مقاله کار داداشتونه ها: مولد گرما-الکتریکی ایزوتوپی

به جز این خورده ریز چندتای دیگه هم هست.

شما هم کارهاتون رو که در ویکیپدیا کردید بذارید.

بنظر من مهمتر از همه چیز ظرفیت بحث منطقی و علمی و تخصصی رو داشتنه، و اینکه آدم باید در علم و تخصص صریح و غیرشخصی عمل کنه و بر مبنای منافع و احساسات شخصی خودش برای خودش و دیگران محدودیتی وضع نکنه در این زمینه (که اگر وضع کرد هزینه و محدودیت اضافی در این حیطه میشه و کارایی بهینه رو کاهش میده)، و اینکه چه چیز کاربردی ای انجام میدیم، چه کمک و اطلاعاتی به همدیگر میدیدم و از نظر علمی و تونایی رشد بصورت گروهی میکنیم.

الان شما اینجا هرچقدر هم به من توهین بکنید در نهایت نه پولی از جیبم میره نه تاثیر مهم دیگری چه بصورت مجازی و چه در دنیای واقعی بر من داره. برام مهم اینه که چه چیزی عملا بهم اضافه بشه. چه سودی ببرم. احساسات باد هواست. یک خیاله. چیزی نیست که پایدار باشه و عملا به دردی بخوره.

این وحید هم خیلی حساسه بهش یه حرف منطقی زدم دو جمله ساده چقدر ناراحت شد و بهم برچسب زد. درحالیکه دقیقا هرچی گفتم بر اساس منطق و حرفا و رفتار خودش بود. یه توصیهء تخصصی و عقلانی و علمی بهش کردم.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:این وحید هم خیلی حساسه بهش یه حرف منطقی زدم دو جمله ساده چقدر ناراحت شد و بهم برچسب زد. درحالیکه دقیقا هرچی گفتم بر اساس منطق و حرفا و رفتار خودش بود. یه توصیهء تخصصی و عقلانی و علمی بهش کردم.

کدومش؟ اینکه بی دلیل گفتی که الکی داری میگی کدش کثیفه؟ من دقیقا منظورم رو بهتون رسوندم. شما به چیزی اسرار دارید که اصلا گفته نشده
در ضمن انسان منطق مطلق نیست. تخریب شخصیت دیگران و ناراحت کردن دیگران به هیچ عنوان قابل توجیه نیست.
در ضمن من از این جور چیزها ناراحت نمیشم. ( اگر هم بشم برای ۱ دقیقه اول هست). اگر هم فکر کردید که ناراحت شدم یک توهم مجازی بوده . البته جالب برام این هست که حتی توهین هم برای شما تخصصی و عقلانی و جالب تر از همه علمی هست. البته تا الان بیشتر از همه ناراحتیم برای وقتی هست که هم از من هم از شما و هم دوستان برای این بحثهایی میشه که نه تخصصی هست و نه عقلانی هست و نه علمی هست. بهتره یاد بگیرید که طرف مقابلی که دارید باهاش صحبت می کنید یک انسان هست که مجموعه ای احساسات درونی شخصیت غرور و عقل هست. حالا اگر به این باور ندارید عقل سلیم میگه چیزی بهش نگید.
در ضمن من بهتون برچسب نزدید. حرفی رو که زدید بازگو کردم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ما که یاد گرفتیم ادب رو رعایت کنیم و این طرز برخورد شما به دور از ادب هست.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
lol
‌‌‌‌‌‌‌‌
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان