• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین هشدار
با سلام خدمت همه عزیزان
فقط یک سوال دارم. شما جای من بودین چیکار می کردین؟ الان چند روز فقط کارم شده میونجی گری بین بعضی از رفتارها. هر چی بعضی ها رو با منطق به آرومی دعوت می کنم واقعا تمومی نداره؟ انگار نه انگار اینجا یه فروم تخصصی هست. خیلی ببخشید این اصطلاح رو به کار می برم ولی بعضی رفتارها واقعا بچه گانست.
من دیگه به هیچ عنوان اجازه یک همچین رفتارهایی رو به کسی داخل این انجمن نمیدم. هر کی این کار رو انجام بده یک راست بلاک میشه. اینجا یه انحمنی هست که هم تخصص و هم منطق توش وجود داره. کسی تحمل این جور چیزها رو نداشته باشه بهتره هیچ پستی هم نده
  پاسخ
درسته موافقم ، اما متاسفانه رفتارهایی از سوی مدیران اینجا دیده میشه که واقعاً از رفتار یه نوپا هم دیده نمیشه .. مسخره هست وقتی یک نفر در حالت شوخی به بقیه روحیه میده کسی بیاد و بعنوان اسپم جلوی این موارد رو بگیره ، شوخی در حد نیاز حتماً باید باشه ..

اما از سوی دوستانم در این انجمن هم انتظار نداشتم که وقتی بصورت کاملاً جدی یکی از مدیران رو مورد انتقاد قرار میدیم بریزن سرمون که مثلاً ایشون مدیره و فلانه و ... ، هر کسی توی این دنیا (گدا) میتونه فردی باشه که شاید از خیلی از مدیران به اصطلاح مدیر هم تواناییش و همچنین برخورد و اخلاق و خلقیاتش مثبت و بهتر باشه ..

در هر صورت من کلاً با شیوه مدیریتی اینجا مشکل دارم ؛ شما کاملاً حق بلاک و بن کردن رو دارید اما مطمئن هستم با این کار نه برای شیوه پیشرفت خودمون و اطرافیانمون نه تنها تاثیری خواهد داشت بلکه از جهات مختلفی ضربه خواهیم خورد ..

پیروز و سلامت باشید ..
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اگر شما به اون رفتار می گید انتقاد من اسمش رو میزارم به تمسخر گرفتن اسمش رو میزارم بی احتران. احترام هم خوب چیزیه. شما دارید با یک سری آدم محترم که دارن وقت و انرژیشون رو میزارن صحبت می کنید. کسایی که سالهاست زحمت کشیدن. من هیچ انتقادی از شما ندیدم جز بی احترامی به سایر اعضا.
شیوه مدیریتی اینجا از الان سخت گیرانه تر هم میشه. اگر مشکل دارید این مشکل خود شماست.
اینجا سه سال و نیمه داره مدیریت میشه. شوخی هم همیشه توش بوده ولی ما اسم این رو شوخی نمیزاریم و اسم اون رفتار زشتی هم که داشتین انتقاد نمی زاریم
  پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y Reza masoudmanson mohsened
من همیشه اینو میگم! انجمن ها باید به روش دیکتاتوری اداره بشن .
رحم نکن ، هرکی کج پاشو گذاشت اخطار بده ، بن کن ، حذف کن .

شما خیلی نرم داری با ماها برخورد میکنی .
شما داری دو سطح هستی .
1- به عنوان کاربر لطف میکنی به سوالات پاسخ میدی
2- بعنوان مدیر مسئول اداره و نظم انجمن هستی تا خلاف قوانین انجام نشه .

روی اولی که محشری! اما روی دومی Undecided (مهربونی متاسفانه!)

عضویت که رایگانه ، هر کسی عضو میشه ، چیزی مینویسه ، میمونه یا میره!
بد باشه به ضرر اسم ایران پی اچ پی تموم میشه ! ویلا طرف که یکی مثل من و امثال من باشه عین خیالش نیست .
همین خود من توی 4 تا انجمن همزمان میرم و سر میزنم . بقیه هم همینطورن !
اما اینجا برای برنامه نویسی ، یه جای دیگه برای یه چیز دیگه!
اما خیلی از ما هدف اصلی رو فراموش میکنیم !
رک بگم خیلی ها واسه تفریح میان اینجا ...
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خب من دارم با چهار تا آدم متخصص صحبت می کنم. تا به حال از این مشکلات نداشتیم. این رفتار بچه گانه رو من از هیچکی ندیدم. حتی افرادی هستن که از نظر سنی سن کمی دارن ولی چون متخصص هستن کسی باور نمی کنه سن این افراد اینقدر باشه.
قرار نیست که من ناظم باشم بن کردن هم بشه یه شلنگ تو دستم.
اینجا که مدرسه نیست من بگم تو پاتو کج گذاشتی فلانت می کنم.
  پاسخ
تشکر شده توسط : Reza masoudmanson
نقل قول:اینجا که مدرسه نیست من بگم تو پاتو کج گذاشتی فلانت می کنم.
واقعاً لازم نیست ؟

وضعیت فعلی چه طوره؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
شما به من بگو لازمه؟ چرا؟
وضعیت فعلی به جز آخرین رفتار که باهاش برخورد شد چه جوریه؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
داش وحید عصبانی هستی ؟
وضعیت فعلی یه کمی بی نظمه . همین .Blush
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نه عصبانی نیستم.
چه بی نظمی؟
به هر حال شما یک سری ایراد داری می بینی و من مسئولم که این ایرادات رو بررسی کنم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:به هر حال شما یک سری ایراد داری می بینی و من مسئولم که این ایرادات رو بررسی کنم

وحید جان ایراد فعلی انجمن صمیمیت بیش از حدمونه! نباید اینو میگفتم اما زیادی با هم پسر خاله شدیم.
جدیدا واسه خنده و تفریح تاپیک میدیم نه برای اموزش، رفع اشکال، بالا بردن توانایی ها و معلوماتمون.
با شوخی مخالف نیستم و شاید تو این مدت هم متوجه شده باشی حتی خودم هم ادم شوخی هستم اما داره زیادی روی میشه
قصد بی احترامی به هیچ کدوم از دوستان رو نداشتم و در درجه ی اول سر حرفم به خودم بر میگرده. و این موضوع ایرادی هست که در حال حاضر من میبینم.
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y ali786 zoghal Hamid

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان